Negatyw

Autor: Klaudiusz Szymańczak

Nie ma bowiem nic ukrytego. co by nie miało być ujawnione. ani nic tajemnego. co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.

Łk 8. 17

Na warszawskiej Pradze policja znajduje zwłoki syna amerykańskiego dyplomaty – nagie. wiszące na łańcuchu w kanale ściekowym. Niedługo później w hostelu w Harlemie zostaje zamordowany młody turysta. a narzędziem zbrodni okazuje się… pozytywka. Nikt nie wie. kim jest mężczyzna i czemu przyjechał do Nowego Jorku z torbą pełną gotówki.

Oba śledztwa prowadzi John Slade – agent FBI. który świetnie mówi po polsku. a z powodu szczególnych upodobań zyskał ksywkę Filozof. Jak na rasowego agenta przystało. ma skomplikowane życie osobiste. a do tego doskonale łączy zamiłowanie do sztuki nowoczesnej i jacka danielsa.

Nie jest oczywiście zupełn

:

Cena:


Pełna kontrola

Autor: Alan Sasinowski

‚Pełna kontrola’ to historia toksycznej miłości młodego mężczyzny i kobiety o autodestrukcyjnych skłonnościach. Jest to także opowieść o Szczecinie. W prozie Alana Sasinowskiego to miasto jest bowiem czymś o wiele więcej niż tylko tłem wydarzeń. Jest jednym z bohaterów. z którym inni bohaterowie wadzą się. spierają. ale i namiętnie go kochają. A to dlatego. że miasto stanowi integralny element ich osobowości. wywołujący silne emocje i kształtujący mentalność. ‚Pełna kontrola’ należy zatem do tych utworów literackich. dla których inspiracją była chęć rozpoznania lokalnej tożsamości. Autor wprowadza czytelnika w zawiłości losów miasta i jego mieszkańców. przygląda się im krytycznie. ale i z empatią. daje możliwość spojrzenia przez pryzmat miłosnego związku. Wszystk

25: https://woblink.com/ebook/tylesmy-juz-przeszli-dziennik-pisany-w-bunkrze-zolkiew-1942-1944-clara-kramer-anna-wylegala-125429u

Cena: Anna Wylegała


ISBN

9788324050741: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Cena:


ISBN

9788301199517: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/projektowanie-i

Cena: 209


Srebrne tabu

Autor: Monika Mularska-Kucharek

Książka zawiera wywiady ze znanymi osobami oraz porady eksperckie na temat poprawy jakości życia ludzi starszych. O tym. jak spełniać swoje marzenia i dbać o codzienną aktywność opowiadają postaci kojarzone z telewizji (np. Krystyna Mazurówna. Teresa Lipowska. Andrzej Precigs. Ryszard Rembiszewski. Zofia Suska. Krystyna Sienkiewicz – jedna z ostatnich oficjalnych wypowiedzi). a także zwykli ludzie. którzy dzielą się swoimi pasjami podróżniczymi. literackimi i teatralnymi. Uzupełnieniem są teksty eksperckie (m.in. Ewy Czernik. psychoterapeutki. Bianci-Beaty Kotoro. psychoseksuolożki czy Ewy Kozieradzkiej. projektantki mody) dotyczące miłości. samotności. seksualności. kreatywności. sposobu ubierania się ludzi starszych.

Czas leci. Nie trać go. Ta książka jest wielką szansą na odmianę.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 63


Asystentka doskonała

Autor: Chantelle Shaw

Sara Lovejoy wróciła z wakacji tak odmieniona. że jej szef. producent luksusowych jachtów. Alekos Gionakis. ledwo ją poznał. Na okularnicę w szarej garsonce nie zwracał uwagi i mógł z nią spokojnie pracować. lecz obok ponętnej kobiety. świadomej swojej urody. nie potrafi przejść obojętnie. Nagle pragnie poznać Sarę bliżej. Intryguje go. z kim spotykała się na Riwierze Francuskiej. i jest o nią zazdrosny. Wpada na pomysł. co zrobić. by Sara musiała teraz spędzać większość czasu tylko z nim… 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Jaki związek mają asymetryczne rytmy ultradobowe i nerwowo-mięśniowe ciała ludzkiego

Autor: Heather Carr

Rytmy ultradobowe stanowią dalszą specjalizację każdej ze stron ciała mającą na celu zwiększenie potencjału adaptacyjnego i ewolucyjnego. Z e-booka poznasz ich znaczenie.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 19.9


Pamięć i polityka Droga historyka Zagłady

Autor: Raul Hilberg

Neumann skinął głową po raz trzeci. Czy zgodziłby się zostać promotorem mojej rozprawy doktorskiej „Zagłada Żydów europejskich”? W zanadrzu miałem dobrze skonstruowany dwudziestostronicowy konspekt. byłem gotów mu go wręczyć. Neumann zgodził się. ale nie miał wątpliwości. że w tym momencie odrywam się od głównego nurtu badań naukowych i wkraczam na teren. który omijali zarówno naukowcy. jak i ogół społeczeństwa. Wypowiedział tylko cztery słowa: „To będzie twój pogrzeb”.

z rozdziału „Początki”

Raul Hilberg. amerykański historyk żydowskiego pochodzenia. urodził się w Wiedniu w 1926 roku. W 1938 roku wyemigrował z rodziną do Ameryki. Pod koniec II wojny światowej w czasie służb

103.2: https://woblink.com/ebook/prawo-przedsiebiorcow-przewodnik-po-zmianach-przepisow-dominik-majewski-125293u

Cena:wypracowania ten obcy, opieka przedkoncepcyjna pdf, resnick halliday tom 1 pdf, głowy do pozłoty, alan carr jak rzucić palenie, najlepszy trener, napisała powieść poganka, ibuk umcs, kontratyp audiobook, anatomia pdf, fallen crest na zawsze pdf, praca dla kobiet, darmowe książki pdf, syrena mp3, piekara przeklęte przeznaczenie…