Psychologia sprzedaży

Autor: Brian Tracy

Brian Tracy jest dziś jednym z najlepszych zawodowych mówców na świecie. Jego seria audiobooków treningowych pod tytułem The Psychology of Sales jest najlepiej sprzedającym się programem szkoleń audio w historii sprzedaży. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. To lektura obowiązkowa każdego handlowca. który na poważnie myśli o karierze.

Od 22 lat Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł do wniosku. że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie „psychologii sprzedaży”. Poznaj ludzkie myślenie. prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone. najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji.

W tej książce Tracy oferuje praktyczne metody i techniki sprzedaży. w tym wa

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Gastronautka

Autor: Róża Wigeland

Pewnego dnia mała dziewczynka wchodzi do kawiarni. a zajadając bitą śmietanę. marzy o tym. by jak najdłużej móc cieszyć się magiczną atmosferą miejsc takich jak to. Wtedy jeszcze nie wie. że za kilka lat będzie bywać w restauracji codziennie. i to od świtu do nocy. Los pozwala jej skonfrontować swoje dziecięce wizje z rzeczywistością. a swoimi wnioskami postanawia podzielić się z innymi. Narratorka z dużą dawką humoru i samokrytyki opisuje blaski i cienie pracy w gastronomii. Otwiera przed czytelnikiem drzwi przedziwnego świata. w którym nieustannie czekają na nią nowe wyzwania. Jak skończy się ta niesamowita przygoda? Czy kuchnia oglądana od kuchni rzeczywiście okaże się atrakcyjna?

Istnieje pewien paradoks. Niby każdy lokal gastronomiczny jest inny. rządzi

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-ustalac-okresy-wypowiedzenia-umow-o-prace-malgorzata-podgorska-32441u

Cena:


Rozliczenia bezgotówkowe w jednostce sektora finansów publicznych

Autor: Renata Niemiec

Z początkiem kwietnia 2017 r. został uruchomiony „Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej” realizowany przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową. Program ten jest skierowany do urzędów wojewódzkich. marszałkowskich. urzędów miast i gmin oraz starostw powiatowych. Wprowadza możliwość bezgotówkowego dokonywania opłat za czynności administracyjne z wykorzystaniem terminali płatniczych POS i usługi WebPOS Paybynet (płatność mobilna. tj. płatność telefonem). W urządzenia te urzędy będą wyposażone bezkosztowo. Docelowo program ma objąć wszystkie urzędy w Polsce. Planuje się również wdrożenie do programu Policji i udostępnienia możliwości opłacania mandatów w terminalach POS.

W p

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 19.9angielski w pigułce pdf, bukowski kobiety.pdf, prokurator alicja horn, percy jackson i bogowie olimpijscy pdf, czarny łabędź książka pdf, adres kindle, książki o dwudziestoleciu międzywojennym, po proszę, joanna krasodomska, ogolna teoria wzglednosci, wiedzmin dodatki, sherlock holmes pdf, mariusz maszkiewicz, zwiadowcy bitwa o skandię pdf, mitologia nordycka neil gaiman pdf, astrofizyka dla młodych zabieganych, źródła monastyczne…