ISBN

9788379769834: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zostawiles-mi-tylko-przeszlosc-adam-silvera-133416u

Cena:


Catch her in the rye

Autor: Krzysztof Kuźniar

Kilka dni z życia siedemnastoletniego chłopaka. który u progu dorosłości postanawia wybrać się w spontaniczną podróż do Francji. Zostawia za sobą wszystko to. co go przytłaczało. i pozwala się poprowadzić drodze. Tylko on. jego motocykl i zmieniające się jak w kalejdoskopie. zachwycające krajobrazy – czy trzeba czegoś więcej do szczęścia?

Ta niezwykła historia jednej podróży utkana jest z mglistych wspomnień. tęsknot za tym. co minione i planów cierpliwie czekających na realizację. Pierwszy seks. pierwsza miłość. pierwszy alkohol… Melancholia miesza się z humorem. przeszłość z przyszłością. a pewne jest tylko jedno: żeby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. trzeba najpierw się zgubić.

Ściemniało się. gdy dojeżdżałem do znajomych p

20: https://woblink.com/ebook/liczone-w-latach-joanna-chodak-133769u

Cena:


Za co?

Autor: Lew Tołstoj

Opowiadanie powstało na motywach autentycznej historii. a postać głównego bohatera utworu – Józefa Migurskiego miała swój historyczny odpowiednik w osobie powstańca Wincentego Migurskiego.

Tematem utworu jest historia Józefa Migurskiego. uczestnika powstania listopadowego. który po klęsce powstania został zesłany w głąb Rosji. W ślad za nim na zesłanie udaje się jego ukochana. a później żona – Albina. Oboje podejmują próbę ucieczki z zesłania.

Autor. choć był rodowitym Rosjaninem w swoim utworze wyraził poparcie dla sprawy polskiej i z sympatią pisał o uczestnikach antyrosyjskiej rewolucji. Można w jego utworze znaleźć też krytyczne uwagi pod adresem caratu i rosyjskiej polityki.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Wydawnictwo

Studio Astropsychologii: Format

135728

https://woblink.com/product-publication/download/135728/epub: 1

Cena:ateizm dawniej, niki i tesla, saga zmierzch 6 – zemsta wilków, bieguni chomikuj mobi, tadeusz kaczorek, gta vice city mapa paczek, jak uczy się mózg pdf, nadzór bankowy, wiek sredni, jan kulesza, mehmed ii żony, test na spektrum psychopatii, pastrami malcolm xd, sprawa chrystusa online, wydawnictwo naukowe umk…