Jak rozliczać i dokumentować sprzedaż wysyłkową do innych krajów UE

Autor: Aneta Szwęch

Zakupy przez Internet stały się obecnie normą. Często towar jest wysyłany również za granicę do innych krajów UE. Gdy nabywca nie jest podatnikiem VAT. dostawę rozliczamy jako sprzedaż wysyłkową z kraju. Nie jest to WDT. Sposób jej rozliczenia zależy od wysokości obrotu do danego kraju. Ten sposób rozliczenia nie dotyczy sprzedaży poza UE. W publikacji przedstawiamy krok po kroku jak rozliczać sprzedaż konsumencką do innych krajów UE. tj.:

• kiedy sprzedaż wysyłkowa może być rozliczana w Polsce

• kto może wybrać rozliczenie za granicą

• jak dokumentować sprzedaż wysyłkową

• kiedy rozliczenie VAT za granicą jest obowiązkowe

Wydawnictwo: INFOR

Łacińska wyspa

Autor: Bogumił Luft

Opowieść o losie Rumunii. jej kulturze i tożsamości – głosami władców. polityków. duchownych. artystów. dysydentów. obserwatorów tego kraju. a także „zwykłych” ludzi. którzy także tej historii doświadczają i ją współtworzą.Książka ta ma pomóc odkrywać Rumunię. kraj w swej istocie jednak nieznany. Przyglądając się historii Rumunii w XX wieku. można zauważyć. że jej doświadczenia – zarówno sukcesy. jak i upadki – przeżywane są wyjątkowo intensywnie. jakby wyeskalowane ponad miarę. do której przywykliśmy my. patrzący na XX wiek z polskiej perspektywy. a zarazem – pełne niejednoznaczności. Otwiera to nowe perspektywy postrzeganiu. co tej części Europy wyrządziły nazizm i komunizm. a także – jak rumuńskie państwo i społeczeństwo współuczestniczyło w tych procesach.

12.9: https://woblink.com/ebook/rozdroze-mysli-w-slowach-i-obrazach-tom-ii-szul-mazepus-irena-138387u

Podręcznik Tarota – Arkana Małe. Jak Wędrowiec zostaje Mistrzem

Autor: Kulesza Sylwia

Powrót bestsellerowej Autorki

Sylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii. lecz to w Polsce zdobyła największą popularność dzięki swojemu pierwszemu podręcznikowi poświęconemu kartom Tarota. Wówczas opisała Arkana Wielkie. a teraz powraca z równie dobrą analizą Arkan Małych. Dzięki jej warsztatowi pisarskiemu i zrozumiałej analizie poszczególnych kart. Ty również poznasz cudowny świat Tarota.

Arkana Małe powiedzą Ci prawdę

Autorka szczegółowo analizuje poszczególne karty i zdradza tajniki medytacji z żywiołami odpowiadającymi każdej z nich. Pozwala tym samym osiągnąć równowagę na wszystkich płaszczyznach życia. Wyjawia również szczegółowe znaczenie uniwersalnych symboli kart Tarota i podpowiada. kiedy należałoby traktowa

39.9: https://woblink.com/ebook/mudry-sposob-na-zdrowie-energie-i-rownowage-73-najskuteczniejsze-techniki-dla-wspolczesnego-czlowieka-swami-saradananda-139022u

radzik zuzanna, sex bb, miłośnik książek krzyżówka, liczby po angielsku ćwiczenia dla dzieci pdf, społeczna odpowiedzialność biznesu książka pdf, lwy z gdańskiego ratusza, furia wikingów, cena pocałunku, nana powieść, współczesne teorie i nurty wychowania, paweł bednarek, anna zbiegień-turzańska, powtórka z chemii do egzaminu gimnazjalnego, hram, angielski dla dzieci ćwiczenia pdf, jądro ciemności ile stron…