Jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz

Autor: Anthony Iannarino

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie

:

Cena:


ISBN

9788365404749: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/co-mowi-twoja-krew-holistyczne-spojrzenie-na-wyniki-badan-laboratoryjnych-ursinus-lothar-136776u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136474/pdf

1:

:

Cena:


Autoterapia. Sposoby i metody leczenia duszy i ciała

Autor: Ewa Kulejewska

EWA KULEJEWSKA – psychoterapeuta. jasnowidząca. wróżka udzielająca porad w telewizji EzoTV. wykładowca Studium Psychologii Psychotronicznej. autorka książkowych bestsellerów – oferuje Ci zupełnie nowy wymiar postrzegania. diagnozowania i leczenia chorób.

 

Pokaż język. a powiem. co Ci dolega. Już sam wygląd skóry wiele mi zdradzi o Twoim stanie zdrowia. Ta książka umożliwi Ci zgłębienie zagadnień takich jak:

 • działanie stresu na Twój organizm.
 • choroby psychosomatyczne i sposoby zapobiegania im.
 • sprawdzone ćwiczenia relaksacyjne.
 • widoczne dla każdego objawy wielu groźnych chorób.
 • leczenie narządów wewnętrznych za pomocą łatwo
 • dostępnych ziół. owoców i warzyw
 • … i wielu innych.
 • 54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

  Cena:


  Blizny

  Autor: Krzysztof Piotr Łabenda

  Miłość wychodząca poza granice życia i śmierci.

  Miłość ma różne oblicza i imiona. Nie zna granic. ale też nie trwa wiecznie. Czasami jednak śmierć przerywa najpiękniejsze z uczuć. BLIZNY to opowieść o wspaniałej miłości i ogromnym smutku po jej utracie. To opowieść o złudnej nadziei. że to co odeszło może jakimś cudem powrócić. Ale czy można kochać pomimo śmierci ukochanej?

  Krzysztof Szablewski jest wziętym pisarzem. Na swojej drodze spotyka dużo od siebie młodszą Natalię. która jest chirurgiem. To jest miłość od pierwszego wejrzenia. Krzysztof i Natalia są przez kilkanaście lat szczęśliwym małżeństwem. Natalia umiera. Krzysztof popada w depresję. nie widząc sensu dalszego życia. do momentu. kiedy poznaje Annę. Kobieta swoim zachow

  11.5: https://woblink.com/ebook/druga-ksiega-dzungli-wydanie-dwujezyczne-angielsko-polskie-rudyard-kipling-137819u

  Cena:  streszczenie lektury krzyżówka, fraszka raki interpretacja, aleksander fredro rodzeństwo, magia słów. jak pisać teksty które porwą tłumy pdf, fizjoterapia w kosmetologii i medycynie estetycznej, księgowość od podstaw pdf, wypożyczalnia książek online za darmo, antyrak pdf, s nowak metodologia badań społecznych pdf, ebook genetycy pdf chomikuj, przekładaniec czasopismo, infj praca, andrzej dąbrówka, podstawy konstrukcji maszyn zbiór zadań pdf, patrycja balcerzak, na starosc, trapped romans mafijny pdf, nielegalny trevor noah, jerzy pysiak, żywienie w chorobach nowotworowych, kazuo ishiguro okruchy dnia, przewodnictwo w unii europejskiej…