Silver Stag

Autor: Rosner A.M.

Dla każdego. kto tęskni za przygodami. lubi zapach morza i prochu.

Jesteśmy na Karaibach w roku Pańskim 1715. w czasie zmieniających się sojuszy i ciągłej rywalizacji o wpływy w regionie korony hiszpańskiej i Królestwa Wielkiej Brytanii. Między głównymi aktorami krwawych morskich bitew i wzajemnych najazdów na skolonizowane przez Anglików lub Hiszpanów wyspy i wysepki. trudno czasem rozróżnić kto jest „parszywym piratem”. a kto wysoko wykwalifikowanym dowódcą regularnej floty.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji. brawurowa mieszanka powieści historycznej. awanturniczej. obyczajowej i przygodowej.

‚Silver Stag A.M. Rosner przynosi nam wszystko. czego wymagają reguły przygodowo-pirackiego gatunku. Otrzymujemy świetnie opowiedziane dzieje kolonialnej rywalizacji na morzu i lądzie. Na

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 24.9


zapowiedź Zapadnij w serce

Autor: Ginger Scott

Autorka książki „Chłopak taki jak ty” przywraca wiarę w drugą szansę

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach. który zostawia głębokie blizny na duszy. dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.

Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate. Rowe powoli rozważa wyjście ze swojej skorupy. Zaprzyjaźnia się z popularnym sportowcem. skrycie zastanawiając się. czy jest warta czegoś więcej.

Czy jest gotowa zakochać się na nowo i pozwolić. aby ktoś pokochał ją? Czy uda się jej pogodzić z przeszłością i zacząć żyć bez strachu?

__

O autorce

Ginger Scott – autorka wielu k

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30



arystoteles metafizyka, prawo urzędnicze, zasady ray dalio, sześć na dziewięć, retrogresja, metafora konceptualna, katastrofa posmoleńska, medaliony plan wydarzeń, automatyzacja procesów produkcyjnych pdf, smakosz piwa, historia wychowania kurdybacha, królicza nora, larry 1: w krainie próżności, teorie humoru, myszeida streszczenie, córka pablo escobara, mój zawodnik pdf…