Krzyżówki z alfabetem dla dzieci

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór krzyżówek. w którym każda ułożona jest według liter alfabetu. Dzięki temu dzieci potrafiące już pisać. mogą utrwalać alfabet i sprawdzać znajomość wyrazów zaczynających się na daną literę. Te dzieci. które nie znają jeszcze liter. mogą zgadywać hasła z rodzicami. nauczycielem lub starszym rodzeństwem.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


:

:

Cena:


ISBN

9788364526657: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/jan-walc-biografia-opozycjonisty-jan-olaszek-135267u

Cena:


ISBN

9788381033787: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/wzmocnij-jelita-marek-zaremba-136143u

Cena:bogna tyrmanda, elżbieta żak, aplikacja do ebooków, cesarz kapuscinski, genialna przyjaciółka ebook, ewa błaszczak, złota księga bajek bing, pawlikowska depresja, daniel kahneman pułapki myślenia pdf, charles bukowski pdf, zdrady kontrolowane, stanisław milewski, ebook kolejne 365 dni, wysoko wrażliwi książka, lichwiarz z dożywocia fredry, teorie ekonomiczne, podstawy gospodarki odpadami, hodza, istnienie boga…