Guerra. Wysłannicy. Tom 2

Autor: Melissa Darwood

Drugi tom serii Wysłannicy

Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką. a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka. dzięki której może być sobą.

Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem. ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i zostaje zesłany do Tentatoskich obozów pracy. które znajdują się w sercu tajemniczej Guerry.

Zuza podejmuje ryzykowną decyzję i przedostaje się do niebezpiecznej krainy. aby odzyskać ukochanego. Jednak wraz z nią pojawił się tam ktoś inny. Ktoś. kto bardzo namiesza w życiu dziewczyny.

Czy Zuzie się uda uratować Patryka? Czy jest gotowa zaryzykować swo

29: https://woblink.com/ebook/wolf-magda-mila-139023u

Cena:


Wolf

Autor: Magda Mila

Dominujący. drapieżny. zdeterminowany mężczyzna. Zawsze zdobywa to. czego chce i niszczy każdego. kto zagraża jemu i jego najbliższym.

Silna i niezależna kobieta. Staje na jego drodze gotowa zrobić wszystko. by ocalić swoje marzenie.

Rozpoczynają dramatyczną grę. Emocjonalna walka w mrocznym świecie BDSM prowadzi ich do nieznanych zakamarków własnych dusz. Przekraczają granice oraz odkrywają pragnienia i namiętności. o istnieniu których nie mieli pojęcia.

Czy w tak płomiennej rozgrywce ktokolwiek może zwyciężyć? Czy układ. który zawarli zmieni ich życie na zawsze?

 

‚Wolf’ to przesiąknięty erotyką świat dominacji i uległości. Powieść rozpoczyna nowy cykl książek Magdy Mila ‚Dzikie noce’.

Ta książka przypomina szaloną jazdę kolejką górską bez trzymanki. gdzie nic nie j

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 32.9


Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


Francuski dla dzieci. ‚Dziadek do orzechów’ – wydanie dwujęzyczne ilustrowane

Autor: Aleksander Dumas

Wyobraźnia jest jednym z najpiękniejszych darów. jakie otrzymaliśmy. Wiedzieli o tym najznamienitsi artyści – pisarze i ilustratorzy. Posługiwali się nią mistrzowsko i pozostawili dla potomnych bajecznie ilustrowane opowieści. Pamiętając o tym. przygotowaliśmy dla najmłodszych wyjątkowe wydanie „Dziadka do orzechów”.

Książka posiada dwie wersje językowe oraz dwa niepowtarzalne zbiory ilustracji. Dzięki temu czytelnicy poznają bardzo różnorodne interpretacje artystyczne jednej opowieści i mogą przy tym w łatwy i przyjemny sposób uczyć się języka francuskiego. To specjalne wydanie ponadczasowego opowiadania jeszcze taniej (oraz z ebookami w prezencie) można kupić bezpośrednio u wydawcy na ku

34: https://woblink.com/ebook/slowacki-wielki-nieobecny-nawrocka-ewa-139970u

Cena:


ISBN

9788381510813: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/wikingowie-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-katarzyna-skawran-kim-hjardar-140230u

Cena:artur patka, tajemniczy przybysz, wiedźmin 2 mutageny poradnik, psychologia kwantowa pdf, siódmy papirus, pozaświatowcy tom 1, podstawy konstrukcji maszyn. część 1. wstęp do projektowania pdf, osiedle żniw, metodologia badań socjologicznych, koncepcje zarządzania pdf, janina godłów-legiędź, trynitarze, hello neighbor: hide and seek, dr jan paradowski, premiery książek 2020, ofiara dla burzy, marzenia z terminem ważności…