Skuteczne nawyki

Autor: Brendon Burchard

Każdy z nas może osiągnąć długoterminowy sukces i się nim cieszyć. Wymaga to tylko odpowiednich nawyków.

Dwadzieścia lat temu autor niniejszej książki. Brendon Burchard. rozpoczął obsesyjne poszukiwania odpowiedzi na trzy poniższe pytania:

1. Dlaczego niektórzy ludzie i niektóre zespoły odnoszą sukces szybciej niż inni. a potem utrzymują ten sukces w dłuższym okresie?

2. Dlaczego wśród tych. którym się udało. jedni są na mecie szczęśliwi. a inni udręczeni?

3. Co w ogóle motywuje ludzi do osiągania takich sukcesów? Jakie nawyki. jakie umiejętności i jakie formy wsparcia pomagają im osiągnąć cel w krótszym czasie?

Na podstawie rozległych badań pierwotnych oraz dziesięciu lat doświadczenia w pracy światowej klasy trenera ludzi

24.2: https://woblink.com/ebook/doskonala-sylwetka-z-eft-katarzyna-trzaska-136490u

Cena:


Ukochany marnotrawny. Kiedy bliscy porzucają wiarę

Autor: Theresa Aletheia Noble

Niemal każdy dorosły praktykujący katolik spotkał w swoim życiu przynajmniej jedną osobę. która odeszła od Kościoła i od sakramentów. zagubioną owcę. która oddalała się powoli lub marnotrawnego syna. który uciekł z pogardą. Jak możemy im pomóc? Jak ich przyciągnąć z powrotem?

Theresa Aletheia Noble FSP opierając się na własnych doświadczeniach. podpowiada jak z miłością przywracać ludzi do wspólnoty wiary.

„To mozolna praca bez fanfar i natychmiastowych efektów. Działamy ze świadomością. że nie musi się ona zakończyć sukcesem. Jezusowi też nie udało się przyciągnąć do siebie wszystkich. których kochał. Możemy mieć jednak pewność. że zarówno dla naszych bliskich. jak i dla nas samych zawsze lepiej jest podjąć próbę. niż tego nie zrobić.”

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99sowietstany, kolejne 365 dni opinie, mitologia słowian pdf, metodologia badań pedagogicznych, nauka angielskiego pdf, żona między nami, charakterystyka tomasza judyma, zadania logika, rekrutacja i selekcja pracowników pdf, libra co to, bugenwilla sprzedaż wysyłkowa, sli logopedia, kubuś puchatek bajka do czytania pdf, krzyzowki pl, adam kucharski, gry robin hood, odyseja audiobook, joseph conrad i narodziny globalnego świata, arkadiusz bagłajewski, edyp audiobook, genialna przyjaciółka pdf…