Poradnik hodowcy aniołów

Autor: Grzegorz Kasdepke

Nawet z daleka ogródki działkowe po drugiej stronie ulicy wyglądają złowieszczo. Niknące w cieniu owocowych drzew. przesycone wilgocią bezludne alejki. To zakazana strefa. dzieci nie chodzą tam same. Marta doskonale o tym wie. ale nikt ani nic jej nie powstrzyma. bo tylko ona może wyjaśnić. co tam robią… anioły.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adamada

Cena: 24.9


Wszystkie barwy roku

Autor: Anna Klejzerowicz

Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

Wioleta Sadowska

Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/138135/epub

1:

:

Cena:


Tajemnica światła – istnienie Boga

Autor: Radosław Gawlik

Efekt kilkuletnich poszukiwań i łączenia elementów wielkiej układanki. Nie ostatnia publikacja w tym zakresie.

Książka nie jest odpowiedzią na wszystkie pytania. Ukazuje fakty. wzory i prawa. rządzące naszym światem – prawa o których się nie mówi i nie uczy. Droga wskazana w publikacji nie jest drogą zamkniętą.

Częścią wielkiej tajemnicy jesteś ty sam.

Spis treści

PROLOG

ROZDZIAŁ 1: PRZEBUDZENIE

ROZDZIAŁ 2: CIĄG FIBONACCIEGO

ROZDZIAŁ 3: KWESTIA 440 H z .

ROZDZIAŁ 4: LICZBA 2160

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


Wydawnictwo

Wydawnictwo Lekarskie PZWL: Format

138192

https://woblink.com/product-publication/download/138192/epub: 1

Cena:obłęd 44 pdf, skarbiec nauczyciela terapeuty pdf, kartkówki z matematyki klasa 3, polityka ekonomiczna, fałszywy różaniec, zadania psychologa, czas porzucenia, ks. andrzej zwoliński, deniwelacja mróz pdf, autor komedii miarka za miarkę, marcin lisiecki, krzysztof jarosz, królowa południa, chłopiec w pasiastej piżamie książka pdf, książki online do pobrania za darmo, gramatyka polska pdf, owidiusz przemiany, jeden dzien ksiazka, kanal dystrybucji, sekretne życie drzew pdf, władysław studnicki wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej pdf, koontz oczy ciemności pdf, chuliganeria…