https://woblink.com/ebook/na-bruku-klemens-junosza-128918u

https://woblink.com/product-publication/download/128918/epub: 1

:

Cena:


Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej terapii

Autor: Danuta Dyk

Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki stanowi złożoną i pełną wyzwań dziedzinę pielęgniarstwa. która wymaga od pielęgniarek stałego aktualizowania wiedzy i doskonalenia umiejętności praktycznych.

Książka stanowi źródło aktualnej wiedzy z zakresu podstawowych i zaawansowanych procedur medycznych i opisuje współudział pielęgniarki w świadczeniach diagnostyczno-terapeutycznych realizowanych na rzecz pacjenta znieczulanego i w stanie zagrożenia życia.

Zagadnienia dotyczące opieki pielęgniarskiej przedstawiono w formie zaplanowanego. zorganizowanego. celowego działania realizowanego z wykorzystaniem struktury klasyfikacji diagnoz pielęgniarskich.

Wydawnictwo: Wyda

Cena:


Sfinks lodowy

Autor: Juliusz Verne

Dwutomowa powieść przedstawia przygody Halbrana i jego załogi w poszukiwaniu odpowiedzi. co stało się z Pymem.

Puste. odstraszające silnymi mrozami. pozbawione prawie wszelkiego życia. zarówno zwierzęcego jak roślinnego. daleko ku południowemu biegunowi wysunięte wyspy. nazwane przez kapitana Cooka „Wyspami Smutku’ stały się dziwnym zbiegiem okoliczności. widownią osobliwych aż do nieprawdopodobieństwa wypadków.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9przysłowia żydowskie, wielki książe litewski witold, mała improwizacja dziady tekst, patologie społeczne irena pospiszyl, syn mafii pdf doci, chciwość marc elsberg, ten dzień książka, podstawy pielęgniarstwa chirurgicznego pdf, jacek łeski, trendowata, wzgórze pełne słońca, remigiusz mróz chyłka tom 11, czy anioły istnieją, wiktymologia hołyst, przebudzenie zmarłego czasu, angielski kurs podstawowy, fizyka dla inżynierów massalski pdf, książki download, kombinat zbrodni, planowanie marketingowe…