Radykalna miłość do siebie. Jak pokochać siebie i spełnić marzenia

Autor: Darling Gala

Czy czujesz. że zasługujesz na lepsze życie. ale kompletnie nie masz pojęcia. jak to osiągnąć? Dzięki tej lekturze zaczniesz odkrywać. co właściwie sprawia. że jesteś taka wspaniała. Poznasz cały zestaw narzędzi i technik. które pomogą Ci manifestować życie pełne magii i spełnienia. Książka zawiera ciekawe zadania do wykonania i zabawne ilustracje. dzięki którym zakochasz się w sobie do szaleństwa. pokochasz innych i uczynisz swój świat bardziej magicznym miejscem jedynie poprzez zmianę stylu. wyrażanie siebie i manifestowanie miłości. Nauczysz się bezwarunkowej miłości do siebie. To będzie czas. w którym odrzucisz oczekiwania otoczenia i zaczniesz robić to. co podpowiada Ci serce. Oczarujesz wszystkich wokół osobistym czarem i wdziękiem. Zacznij św

39.9: https://woblink.com/ebook/wzmocnij-jelita-marek-zaremba-136143u

Cena:


ISBN

9788380534698: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/bezwlad-grzegorz-kapla-135621u

Cena:


Weselny taniec

Autor: Carol Marinelli

 

Organizatorka wesel Gabi Deramo jest zauroczona Alimem al-Lehan. właścicielem rzymskiego hotelu Grande Lucia. Snuje fantazje na jego temat. choć wie. że on nigdy nie zwróci na nią uwagi. Tymczasem. podczas wesela jego przyrodniego brata. Alim prosi Gabi do tańca. który kończy się w sypialni. Następnego dnia proponuje jej . by została jego kochanką. Rozczarowana Gabi odrzuca tę propozycję. Wkrótce jednak okaże się. że życie napisze własny scenariusz…

Trzecia część miniserii ukaże się w listopadzie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381033787: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/wzmocnij-jelita-marek-zaremba-136143u

Cena:


Koniec Alzheimera. Jak zatrzymać utratę pamięci i zmiany degeneracyjne mózgu

Autor: Berger Amy

Dzięki tej przełomowej publikacji poznasz prawdziwe przyczyny choroby Alzheimera oraz wpływ Twojej diety na jej rozwój. Dowiesz się dlaczego atak na cholesterol przyniósł wiele szkód i jak ważne są kształt i budowa neuronów. błon komórkowych oraz mitochondriów. Przede wszystkim osiągniesz jednak uzdrowienie dzięki strategii żywieniowej przywracającej zdrowe funkcje kognitywne. Poznasz podstawy diety niskowęglowodanowej oraz rzeczywisty podział węglowodanów. Odkryjesz tłuszcze do zadań specjalnych. białkowych bohaterów i techniki wspierania właściwego trawienia. Wykorzystasz również czynniki związane z trybem życia wspierające zdrowe funkcje neurologiczne oraz zminimalizujesz ryzyko związane ze stresem czy brakiem snu. Nie zap

1:

Cena:stieg larsson dziewczyna która igrała z ogniem, ciekawostki o matematyce, elektrotechnika książka, leszek kostrzewski, jak manipulować ludźmi pdf, darmowe ebooki pdf, narkonomia, bożena popiołek, pod redakcją, fizyka optyka rysunki, boyd morrison chemia organiczna pdf, far cry primal mapa, szkoła neuronów, kontaminacja kryminalistyka, filozofia kanta, dobranoc do widzenia cześć giniemy, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, księgi jakubowe mobi…