ISBN

9788327637345: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/najszczesliwszy-czlowiek-w-historii-augusto-cury-133914u

Cena:


Weselny taniec

Autor: Carol Marinelli

 

Organizatorka wesel Gabi Deramo jest zauroczona Alimem al-Lehan. właścicielem rzymskiego hotelu Grande Lucia. Snuje fantazje na jego temat. choć wie. że on nigdy nie zwróci na nią uwagi. Tymczasem. podczas wesela jego przyrodniego brata. Alim prosi Gabi do tańca. który kończy się w sypialni. Następnego dnia proponuje jej . by została jego kochanką. Rozczarowana Gabi odrzuca tę propozycję. Wkrótce jednak okaże się. że życie napisze własny scenariusz…

Trzecia część miniserii ukaże się w listopadzie.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Marokańskie słońce

Autor: Adriana Rak

Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem. z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna. będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach. która kilka dni później umarła. w konsekwencji czego mężczyzna trafił do więzienia. Dziewczyna jest napiętnowana przez lokalną społeczność. Ma dość i postanawia uciec. Z pomocą przychodzi jej ciocia mieszkająca w Hamburgu. W ciągu kilku dni załatwia Marysi pracę w barze. Młoda kobieta od razu decyduje się na wyjazd. Pragnie zmian i jest pełna nadziei na lepsze jutro.

Bilal to dwudziestoośmioletni mężczyzna.który kilka miesięcy wcześniej zakończył swój związek z Aminą. Pomimo up

:

Cena:


ISBN

9788375156089: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/piersi-kristi-funk-135646u

Cena:włoski kurs podstawowy, obudź się i zacznij żyć, jak zdobyć faceta, gamos, guluazy, gry komunikacyjne, mity dla dzieci kasdepke, kosmopolitanizm, mary e. pearson, krasowski robert, napraw się, murzyn-kupisz, europejka, euro truck simulator 2 mapa europy, planeta woda, felix net i nika oraz niebezpieczne dorastanie, słownik wyrazów bliskoznacznych online, mark greaney, artur wikiera…