Cztery filary zaufania. Jak uwierzyć w siebie. ludzi. Boga i życie

Autor: Vanzant Iyanla

Zaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Buduje charakter i duchową siłę. To umiejętność. którą możesz w sobie rozwinąć. a dzięki tej książce dowiesz się jak tego dokonać. Autorka w inspirujący sposób wyjaśnia. jak zdobyć cztery filary zaufania – do siebie. do Boga. do innych oraz do życia. Dzięki temu będziesz mógł zaufać sobie. by świadomie czerpać z życia radość i cieszyć się każdą chwilą. Odnajdziesz wewnętrzne wsparcie i siłę nawet w obliczu problemów czy samotności. Jeśli z kolei będziesz ufał Bogu wzniesiesz się ponad swoje człowieczeństwo i odkryjesz prawdziwą tożsamość. z której płynie poczucie celu oraz miłość. Kiedy zaufasz innym rozwiniesz intuicję i pogłębisz więź z sobą. a życie zacznie dostarcza

:

Cena:


1

:

:

Cena:



test temperamentu darmowy, dieta japońska kwaśniewski, majesty poradnik, wytrzymałość materiałów pdf, darmowe e-booki, ajahn brahn, fiszki wydawnictwo cztery głowy, roman konik w obronie świętej inkwizycji pdf, z legend dawnego egiptu problematyka, mag com pl, błahy incydent, embriologia człowieka pdf, historia wychowania, słuchowisko po angielsku, język miast, vincent brothers…