Rutka

Autor: Zbigniew Białas

Koszmar życia w getcie. pierwsza miłość. wywózka do Auschwitz.

 Skromny rozmiarami dziennik Rutki ujawniony sześćdziesiąt lat po wojnie był sensacją historyczną. Rekonstruując losy dziewczyny w zbeletryzowanej formie Zbigniew Białas w nowej. niecierpliwie wyczekiwanej powieści składa wzruszający hołd nastolatce. której przyszło dorastać w nieludzkich czasach.

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9


Włącz DEMOkrację

Autor: Biedroń Robert

Włącz DEMOkrację to wyjątkowa rozgrywka ukryta w interaktywnej książce. Samodzielnie lub całą rodziną zbierz elementy budujące państwo obywatelskie. Poznaj ustroje polityczne i zdobywaj punkty postawy obywatelskiej. Stawiaj czoła przeciwnościom. nie dopuść do anarchii oraz odblokuj postać świadomego obywatela.

Bo państwo to również TY i TWOJA wiedza o nim oraz TWOJE codzienne działania. Włącz DEMOkrację zagwarantuje godziny świetnej zabawy oraz przybliży podstawowe pojęcia związane z państwem i demokracją obywatelską. W polityce nie ma czasu na nudę! Niech moc demokracji będzie z Wami!

Wydawnictwo: Znak

Cena: 25.99krzyzowka angory, słowotwórstwo angielski ćwiczenia maturalne pdf, zachwyt fascynacja, andrzej kaliszewski, teksty do nauki czytania pdf, ks andrzej grefkowicz, bachtin karnawalizacja, jan parandowski mitologia streszczenie pdf, racer katy evans pdf pl, jod leczy, filmy harlequin lektor pl, dwudziestolecie międzywojenne książki, dionis sturis, jan nowicki książki, hedy lamarr dzieci, andrzej zybała, siostry agnieszka krawczyk, chyłka 11, prince of persia: piaski czasu, w paszczy krokodyla, wypożyczalnia ebooków…