Przeznaczeni miłości

Autor: Grace Burrowes

Po latach spędzonych na wojnie Michael Brodie wraca do swego szkockiego zamku i odkrywa. że narzeczona. którą tu zostawił. stała się mu zupełnie obca. Brenna jest niezależna. pewna siebie… i wściekła. że nie było go tak długo.
Lecz tak naprawdę Brenna jest zraniona i zmęczona ciągłą walką o szacunek otoczenia. Michael zostawił ją. kiedy go najbardziej potrzebowała i nie pojawiał się. choć wojna dawno się skończyła. Teraz mężczyzna. który ją porzucił. wraca – dojrzalszy. opiekuńczy i wciąż zakochany. Lecz jakiego wyboru dokona. gdy Brenna wyzna mu prawdę. której tak pilnie strzegła?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 34.8


Wyzwolona zmysłowość

Autor: Kat Cantrell

Patrzyła zafascynowana. jak Warren powoli zbliża rękę do jej szyi. Jego dotyk podziałał na nią elektryzująco. Przez moment tkwili bez ruchu. po czym drugą ręką objął ją w talii i przyciągnął do siebie. Każdą czynność wykonywał bez pośpiechu. niemal w zwolnionym tempie. tak jak tego potrzebowała. A później wszystko potoczyło się błyskawicznie. Dawno nie była tak podniecona…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Bitwa pod Zbarażem 1649

Autor: Marek Rogowicz

Do oblężenia Zbaraża doszło w trakcie rebelii kozackiej. zwanej powstaniem Chmielnickiego. zapoczątkowanej w 1648 roku.

W odróżnieniu od poprzednich buntów kozackich ten posiłkowali Tatarzy. Było to spowodowane agresywną polityką polską wobec Chanatu Krymskiego w latach 1646-1647. a szczególnie dwoma wyprawami zaczepnymi polskich magnatów na terytorium tatarskie w roku 1647. Chan tatarski Islam III Gerej liczył na to. że wspierając zbuntowanych Kozaków odsunie niebezpieczeństwo wiszące nad swym państwem.

W walkach. do których doszło w 1648 roku. Kozacy wspierani przez oddziały tatarskie odnieśli zwycięstwa nad armią koronną w starciach nad Żółtymi Wodami. pod Korsuniem i Piławcami. Następnie podeszli pod Lwów. a po otrzymaniu okupu od

:

Cena:poradnik pisarza, analiza kryminalistyczna, zoologia dla uczelni rolniczych, mózg a zachowanie pdf, hawking ksiazki, profilaktyka spoleczna, marketing w praktyce czasopismo, wypracowanie z mikołajka, madurowicz, nero sarah brianne pdf pl, skazy na pancerzach, czasopisma prl, kuchnia góralska, włoski dla początkujących pdf, katarzyna wężyk, agata matuszewska, sodoma i gomora streszczenie, władysław traczyk, film idź i patrz, białystok biała siła czarna pamięć, rzeź woli książka, bieguni chomikuj mobi, wielka flota wojenna…