Skiba. Ciągle na wolności

Autor: Jakub Jabłonka

Autobiografia łobuza

Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza. edukuje i puszcza oko do czytelnika. a przede wszystkim zabiera nas w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie. działalności konspiracyjnej. więzieniu. do którego trafił w latach 80.. kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy. ale też świetnie bawią się. śpiewając przeboje Big Cyca

Autobiografię łobuza czytajcie. jak chcecie. od początku. od środka lub wspak. bo kolejne rozdziały są jak puzzle. które ktoś porozrzucał n

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


ISBN

9788324169269: Wydawnictwo

Format

49.8: https://woblink.com/ebook/cezar-kamil-kuraszkiewicz-adrian-goldsworthy-139854u

Cena:


Nie mogę ci się oprzeć

Autor: Karen Booth

Charlotte robiła w życiu rozmaite rzeczy. ale nie odnalazła swego powołania. Teraz prosi brata. właściciela luksusowego hotelu na Manhattanie. by powierzył jej sprzedaż apartamentów na najwyższych piętrach. Otrzymuje zgodę na sprzedaż części z nich. Pozostałym apartamentami dysponuje jej były kochanek. Charlotte nadal go pożąda. wie także. że jej widok ciągle rozpala jego zmysły…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788379081295: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/wsrod-mistrzow-i-przyjaciol-krzysztof-pomia

Cena:


ISBN

9788365595980: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/zaklinacz-deszczu-dorota-dobrew-jiri-hajicek-139966u

Cena:prawo międzynarodowe publiczne skrypt, milczacy swiadek, arystoteles metafizyka, obrabiarka sterowana numerycznie, virion tom 3 kiedy, ksiądz brown, rozwój biologiczny, glukhovsky metro, litewski książe, cultural appropriation po polsku, dziady cz.2 opracowanie, hardość, geografia ludności, stasiuk osiołkiem, anioł życia z auschwitz pdf, brida paulo coelho, baronówna, e pur si muove, dorota krzemińska, roztop, dragon age solucja, rydz śmigły zdrajca, prawo karne pdf, oblivion poradnik, podstawy farmakologii, wzory umów gospodarczych, bolesław prus z legend dawnego egiptu, sapiens od zwierząt do bogów pdf chomikuj, vademecum pedagoga szkolnego pdf, adam biernat, bill bryson krótka historia prawie wszystkiego…