ISBN

9788324168224: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/ksiezniczka-mafii-julia-wolin-marisa-merico-129999u

Cena:


Nowe deklaracje VAT za lipiec – jak uzyskać zwrot lub zapłacić podatek z rachunku VAT

Autor: Joanna Dmowska

Od rozliczenia za lipiec 2018 r. obowiązuje nowy wzór deklaracji VAT-7. wersja 18. Natomiast dla rozliczeń kwartalnych. począwszy od rozliczenia za III kwartał 2018 r.. obowiązuje wersja 12 deklaracji VAT-7K. W nowej deklaracji podatnik niebędący osobą fizyczną będzie wpisywał tylko swoją pełną nazwę. Nie trzeba będzie podawać numeru REGON. Natomiast osoby fizyczne nadal będą podawać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Dla każdego podatnika numer NIP będzie podstawowym identyfikatorem podatkowym.

Publikacja kompleksowo omawia w jaki sposób prawidłowo wypełnić deklarację VAT. aby:

• uzyskać zwrot VAT. a w szczególności w przyspieszonym terminie 25 dni na rachunek VAT lub na rachunek bankowy w b

31.5: https://woblink.com/ebook/galician-polyphony-places-and-voices-alina-molisak-jagoda-wierzejska-130005u

Cena: Jagoda Wierzejska


Sułtanka Kösem

Autor: Özlem Kumrular

Historia życia sułtanki Kösem. bohaterki tureckiego serialu ‚Wspaniałe stulecie. Sułtanka Kösem‚. zaczerpnięta z dokumentów archiwalnych i źródeł historycznych. zarówno osmańskich. jak i zachodnioeuropejskich.

Przyjmując styl gawędy historycznej. autorka z całą szczerością szkicuje portret kontrowersyjnej sułtanki i zakreśla tło jej epoki.

Ukazuje historię dynastii osmańskiej. kulturę i życie osmańskiego dworu w XVII wieku. Poszerza kontekst niedostępny europejskim badaczom. cytuje noty dyplomatyczne. listy oraz ówczesne kroniki.

Kösem przebywa drogę od statusu niewolnicy do pozycji sułtańskiej faworyty. a następnie otrzymuje tytuł Walide Sultan – Sułtanki Matki – i staje się najpotężniejszą kobietą na osmańskim dworze. To jedyna kobieta w historii dynastii.

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99znak miesiecznik, makroekonomia książka, fallout new vegas blues ciężkiego losu, marta w staniszewska, buddenbrookowie pdf, magiczne drzewo porwanie, problemy pedagogiczne, krowa niebiańska, paryż rutherfurd, sven lindqvist, dragon age inkwizycja misje, dawid ozdoba, adam bielański podstawy chemii nieorganicznej, samotne ojcostwo, piekna i mloda, a giddens, podręcznik język polski klasa 2 szkoła podstawowa pdf…