Rak pęcherzyka żółciowego

Autor: Marek Krawczyk

Monografia przygotowana przez doświadczonych i wybitnych specjalistów reprezentujących wiodące ośrodki kliniczne w Polsce.

W publikacji zaprezentowano aktualną wiedzę z zakresu epidemiologii i etiologii nowotworu oraz omówiono objawy kliniczne i stosowane metody diagnostyki obrazowej. Oddzielne rozdziały poświęcono laparoskopowemu i chirurgicznemu leczeniu nowotworu oraz leczeniu wspomagającemu. W monografii znalazły się także zagadnienia dotyczących leczenia paliatywnego oraz opieki paliatywnej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 189


ISBN

9788373776722: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/liczby-zdrowia-numerologia-w-procesie-leczenia-kuklinska-wozny-violetta-136260u

Cena:


ISBN

9788373776364: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/tarot-kluczem-do-poprzednich-wcielen-beata-matuszewska-136492u

Cena:hydrologia ogólna pdf, historia portugalii pdf, kroniki anunnaki, twoja kompetentna rodzina, katarzyna kozioł, bohdan urbankowski książki, barbara jarosz, do widzenia do jutra online, ksymena rosiek, dylemat pdf, siła perswazji, sekretny język kotów, w obronie przegranych spraw, patologia sądowa, english for laboratory diagnosticians, macierz fcb, harry potter i komnata tajemnic (gra komputerowa)…