Dziesięć przykazań Amelii

Autor: Anna Skrzyniarz

Powieść Anny Skrzyniarz to wartka i dowcipna. lecz pouczająca historia o przekuciu niemocy na siłę i stopniowym odnajdywaniu najszczerszej słodyczy pośród wszystkich goryczy świata. Przede wszystkim to apoteoza Życia. Będąca główną bohaterką tej opowieści o życiu i jego cudach Amelia uważa. że nic się jej nie układa. że pozostały już tylko wspomnienia rzeczy boleśnie straconych. Nie potrafi zapomnieć o tym Jedynym Mężczyźnie. z którym nie jest już od kilku lat. ma słabe relacje z siostrą i sądzi. że rodzice usilnie próbują sygnalizować jej staropanieństwo. a przyjaciółki mają coraz mniej cierpliwości dla jej cierpienia. Praca w sekretariacie gimnazjum o boku wciąż sypiącego niewybrednymi żartami dyrektora również do fascynujących nie należy. natomiast jej odwieczne marzenie o tańcu pozos

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


Samo Sedno – Jak skutecznie szukać pracy?

Autor: Alicja Jankowska

Jak skutecznie szukać pracy? 

Poznaj najlepsze strategie 

Poszukiwanie nowego zatrudnienia wymaga dobrego zaplanowania. Autorka podpowiada. jak radzić sobie z emocjami po zwolnieniu oraz jak podkreślić swoje atuty i mocne strony podczas szukania nowego zatrudnienia. Dowiesz się. od czego. gdzie i jakimi metodami zacząć szukanie pracy. aby przyniosło oczekiwany efekt. Dzięki zamieszczonym w książce ćwiczeniom poznasz swój typ osobowości zawodowej. Zrozumiesz. jaką rolę odgrywają perfekcyjnie przygotowane dokumenty aplikacyjne. i o czym powinieneś pamiętać przed rozmową kwalifikacyjną. Dzięki praktycznym wskazówkom i wykorzystaniu sprawdzonych technik m.in. wi

https://woblink.com/product-publication/download/8881/epub: 1

Cena:


ISBN

9788361432784: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/jak-to-sie-skonczy-saga-cz-6-barbara-rybaltowska-10547u

Cena:


Cena ciała

Autor: Marek Weiss

Cena ciała to opowieść o młodej prostytutce. która za namową brata zaczyna pisać bloga. Opisuje swoje życie dzień po dniu. i choć daleko mu do normalności. to czyni to jednak w tak lekki sposób. że szybko zyskuje popularność w Internecie. A tam opinie są skrajnie – jedni ją uwielbiają za szczerość i otwartość. inni nazywają dziwką i odzierają ze wszelkiej moralności. W pewnym momencie coś w niej pęka i dziewczyna postanawia uciec – najpierw od „pracy”. a potem od nieudanej miłości. Była prostytutka ląduje w klasztorze.

Nie wie jeszcze. że przeszłe życie się o nią upomni.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 26.99


Kto może być zebrą i inne historie

Autor: Tomasz Bodziony

Chciałbym przedstawić wybrane teksty z kilku ostatnich lat. publikowane pierwotnie na różnych forach internetowych. Jest to wybór. zawierający dwadzieścia siedem tekstów. dotyczących rozmaitej tematyki i o różnej formie. Zastanawiałem się nad klasyfikacją rodzajową tych tekstów.Część z nich ma charakter kpiąco – szyderczy. Im pasuje miano opowiadań. lub skeczy. Lecz pozostała część jest trudna w charakterystyce. Chyba najbardziej zbliżoną nazwą jest esej. Esej – jest to forma literacka prezentująca punkt widzenia autora. Pasuje. Wszystkie. bowiem te teksty. jak najbardziej. prezentują punkt widzenia autora. Proszę. zostałem autorem esejów. czyli eseistą. Ani bym się spodziewał…Eseista kojarzył mi się z zasuszonym molem książkowym. piszącym i czytającym swe eseje w wąskim kółku

https://woblink.com/product-publication/download/8918/epub: 1

Cena:nie jest za późno, dzieci z bullerbyn pdf za darmo, ćwirlej jedyne wyjście, rafał pacześ bentley, mistrz i małgorzata audiobook, w punkt, biologia przekonań pdf, jacek pera, zapomnieć języka w gębie, bajki ebook, trendowata, zbrodnie kościoła, andrzej światłowski, barwy szczęścia 1823, reduplikacja, skandal katarzyna nowakowska, metodologia badań pedagogicznych, rób to do czego jesteś stworzony, literatura erotyczno romantyczna, fulla horak pdf, istnienia…