ISBN

9788381192118: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/od-niechcenia-leszek-mierzejewski-138989u

Cena:


Star Force. Tom 9. Martwe Słońce

Autor: B.V. Larson

Kyle Riggs zasiada na tronie Imperium Ziemskiego. ale nie może zaznać spokoju. Wyzwolił swoją ojczystą planetę od tyrana tylko po to. by go zastąpić. 

 W „Martwym słońcu”. dziewiątej powieści z serii Star Force. zaczyna się ostatni rozdział wielkiej wojny między żywymi istotami a maszynami. Obie strony rozwinęły nowe technologie i przemysł zbrojeniowy. Siły Gwiezdne i makrosy próbują nawzajem wyeliminować się z gry w walce na śmierć i życie całych gatunków. Zanim zniszczy maszyny. Riggs musi się jednak dowiedzieć także. kto jest zdrajcą w jego własnych szeregach.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Ogień i krew cz.1

Autor: George R.R. Martin

300 lat przed wydarzeniami opisanymi w Grze o tron.

kiedy Westeros rządziły smoki…

Opowieść o ekscytujących dziejach dynastii Targaryenów…

Wiele stuleci przed wydarzeniami opisywanymi w pierwszym tomie cyklu. Grze o tron. Targaryenowie – jedyna rodzina smoczych lordów. która przeżyła zagładę Valyrii – zamieszkali na Smoczej Skale. nad którą panowali przez z górą dwa stulecia. nim postanowili podbić całe Westeros. Ogień i krew zaczyna się opowieścią o legendarnym Aegonie Zdobywcy. który stworzył Żelazny Tron. a następnie opisuje dzieje kolejnych pokoleń Targaryenów walczących o utrzymanie tego sławetnego krzesła. aż po wojnę domową. która omal nie zniszczyła ich dynastii.

Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego tak niebezpiecznie było odwiedzać Valyrię po Zagładzie? Jak wyglądało życie w Westeros w czasach. gdy nad niebem panowały smoki? Jakie były najstraszliwsze zbrodnie Maegora Okrutnego? Dlaczego Aegonowi Zdobywcy nie udało się podbić Dorne?

To tylko niektóre z pasjonujących pytań. na które odpowiada ta szczegółowa kronika spisana przez uczonego arcymaestera z Cytadeli. Książka zawiera też ponad osiemdziesiąt nowych czarno‑białych ilustracji autorstwa Douga Whetleya.

Ogień i krew będzie dla świata Westeros tym. czym jest Silmarillion dla Śródziemia.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 50


Księga Boga Żywego

Autor: Bô Yin Râ

Kto pragnie Bô Yin Râ „Księgę Boga żywego“ właściwie zrozumieć. niechaj ją czyta. jak coś zupełnie nowego. — niechaj ją czyta w spokoju. z najwyższą troskliwością i oddaniem. aż treść jej stanie się żywa w sercu i czaszce i dopomoże własnym myślom. aby same nić przędły dalej. — niechaj ją czyta nade wszystko. nie stosując żadnych kryteriów dotychczasowej wiedzy o mistyce. okultyzmie. magii. telepatii i podobnych dziedzinach: ukryłyby mu one tylko właściwy sens i uczyniły z „Księgi Boga żywego“ księgę o siedmiu pieczęciach.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Dawno temu był sobie algorytm

Autor: Martin Erwig

Książka Dawno temu był sobie algorytm wyjaśnia koncepcje informatyki poprzez znane historie i codzienne sytuacje.

Autor tłumaczy przetwarzanie informacji jako coś. co dzieje się poza komputerami.

a informatykę jako studium systematycznego rozwiązywania problemów. Martin Erwig pokazuje. że wiele codziennych czynności dotyczy rozwiązywania problemów. Na przykład poranne wstawanie: wstajemy z łóżka. bierzemy prysznic. ubieramy się. jemy śniadanie. Ta prosta codzienna rutyna rozwiązuje powtarzający się problem za pomocą serii dobrze zdefiniowanych kroków. W informatyce takie rutynowe działanie nazywamy algorytmem.

Książka wyjaśnia pojęcia z zakresu przetwarzania za pomocą przykładów z życia i popular

:

Cena:taraszkiewicz małgorzata, saga rodu cantendorfów, doktor proktor i proszek pierdzioszek, mechanizmy obronne pdf, przebudzenie zmarłego czasu, narzeczona na dłużej pdf, bogusław wołoszański książki, literatura kobieca bestsellery, nowy alfabet mafii pdf, biotechnologia molekularna w medycynie, historia medycyny, the talos principle poradnik, formy pisemne polski, idealna dziewczyna carrie blake pdf, ksiazki erotyczne pdf, chichot losu, rutger bregman, katarzyna wolska, 365 dni blanka lipińska pdf za darmo, zeszyt w kratkę pdf, krzyżówka dla dzieci, oczami mężczyzny chomikuj pdf, lamża, cztery umowy don miguel ruiz, zły król holly black pdf…