Niebezpieczne podobieństwo

Autor: Małgorzata Nachtman-Dzikowska

Tajna akcja FBI i burzliwy romans.

Polska tłumaczka Paulina przybywa do USA na rozmowy z wydawcą. Ku swojemu zaskoczeniu na lotnisku zostaje dość brutalnie zatrzymana przez ochronę. Na miejsce przybywa agent FBI. który po krótkim przesłuchaniu zwalnia ją. wyjaśniając lakonicznie. że została wzięta za kogoś innego. Irytacja miesza się w umyśle młodej Polki z ciekawością. Kim jest kobieta. z którą ją pomylono. a którą interesuje się FBI? Paulina nie wie jeszcze. że wkrótce otrzyma odpowiedź na to pytanie. a z chwilą. gdy ją pozna. zmieni się nie tylko charakter jej pobytu w Stanach. ale także całe jej życie.

Day spuścił głowę i wpatrywał się chwilę w blat stołu.

– Nie mam nic do ukrycia. Możecie przeszuki

32: https://woblink.com/ebook/mateusz-i-kamienny-krag-krzysztof-niedzialkowski-30083u

Cena:


Uśmiech

Autor: Cezary Harasimowicz

Tekla jest naburmuszona i smutna. Po śmierci mamy. uśmiech całkiem zniknął z jej twarzy. Dziewczynka mierzy się z zalewającym ją smutkiem. gdy w jej życie wkracza tajemnicza Pani z Bilboardu. Od tej chwili rozpoczyna się pełna zwrotów akcji. nieco szalona i niezwykła przygoda Tekli.

„Uśmiech” to opowieść o przezwyciężaniu trudów i smutków. o poszukiwaniu szczęścia. To także historia. która uczy. że każdy dzień jest szansą na odnalezienie uśmiechu. tego prawdziwego. 

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Tono-Bungay

Autor: Herbert George Wells

Considered one of Wells most successful attempts at a social novel in the vein of Charles Dickens and William Makepeace Thackeray. Wells’s tale is a panoramic view of an unravelling society. A semi-autobiographical satire of Edwardian advertising and patent-medicines. The story follows the life of a young man. George. and his Uncle Edward. Edward invents an elixir called TONO-BUNGAY and hires his nephew George to help build the company. The medicine becomes a huge commercial success. causing George to reflect on the sickness at the heart of a society that lets itself be so easily duped. He begins to search for a new order to replace the old one. a quest that leads him to dangerous aeronautical experiments. At the end of the novel. George sails down the River Thames to the open sea. toward the hopeful new world that awaits him.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Siła charakteru

Autor: James Hillman

Oto książka. która przynosi pociechę i ukojenie wszystkim tym. którzy boją się zestarzeć. Napisana z niezwykłą delikatnością i wyczuciem. obdarza nas mnóstwem głębokich. oświecających wglądów i refleksji.

 „Los Angeles Times”

W swoim wielkim bestsellerze. Kod duszy. James Hillman ukazał w cudowny sposób centralną rolę i znaczenie. jaką w naszym duchowym i emocjonalnym życiu w dzieciństwie i młodości. odgrywa nasz charakter i osobowość. Tym razem. w tej oto wspaniałej książce. [74-letni] Hillman uzupełnia swoją analizę ludzkiego charakteru o niezwykle głębokie i rewolucyjnie odkrywcze refleksje odnoszące się do drugiej połowy życia człowieka.

„Aby w pełni się wykształcić i rozwinąć. charakter potrzebuje wielu dodatkowych l

29.25: https://woblink.com/ebook/zaraza-jerzy-ambroziewicz-30843u

Cena:


ISBN

9788394478391: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/b

Cena:


Skaza

Autor: Zbigniew Zborowski

Historia. która nie da Ci zasnąć przez kilka kolejnych nocy…

Zagłębienie tuż pod potylicą. Najsłabiej osłonięty mięśniami punkt kręgosłupa szyjnego. 

Nawet lekkie uderzenie ostrym przedmiotem w to miejsce przerywa rdzeń kręgowy 

i powoduje śmierć.

Tak zginęła młoda kobieta.

Tak zabić mógł tylko fachowiec.

Komu zależało na śmierci doktorantki Zakładu Fizyki Jądrowej? 

I czy to możliwe. że morderstwo ma coś wspólnego 

z tajemniczym odkryciem przedwojennego polskiego naukowca?

++++

Zbigniew Zborowski – lubi życie na krawędzi: na granicy pakistańsko-afgańskiej kupił pistolet. który przemycił przez Chiny i Rosję. z Maroka wracał pod pokładem statku przewożącego chemikalia. Był wolontariuszem wydziału ge

26.9: https://woblink.com/ebook/odzywianie-wedlug-jogi-melissa-grabau-31323u

Cena:marketing usług turystycznych, drzwi do percepcji, syzyfowe prace pdf, cień adam przechrzta, naoczność, ekonomika transportu pdf, sprawdzian genetyka klasa 8, pokonac strach, zawsze i na zawsze jenny han pdf, szlucha, międzynarodowe stosunki kulturalne, romanowski marcin, joanna książek, harry potter i książe półkrwi ebook, automatyzacja nudnych zadań z pythonem chomikuj, kości proroka, e-booki za darmo, zbyt inteligentni żeby żyć szczęśliwie pdf, plomienna korona…