ISBN

9788373778979: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/mozesz-uzdrowic-swoj-umysl-recepta-na-eliminacje-stresu-i-leku-oraz-poprawe-sprawnosci-umyslu-mona-lisa-schulz-louise-hay-135858u

Cena: Louise Hay


Pokochaj siebie a nawet innych. Sprawdzone metody na zdrowe relacje

Autor: Lodro Rinzler

Autorzy wywodzą się z zupełnie odmiennych kręgów kulturowych i wyznaniowych. a ich książka gładko łączy filozofię buddyjską z kulturą chrześcijańską. W ich publikacji znajdziesz uniwersalne nauki połączone z medytacjami. ćwiczeniami i praktycznymi poradami. Dzięki nim dowiesz się. czym jest bycie singlem i co daje chodzenie na randki. zanim się wejdzie w długotrwałe związki. Poznasz prawdę o seksie. stabilności oraz rozstaniu. Wszystkie etapy tego cyklu są czymś naturalnym i można przez nie przechodzić z otwartym sercem. W związkach mogą pojawiać się zarówno wzloty. jak i upadki. a ta książka przygotuje każdego do tych zmian. Jej kwintesencję stanowi nauka. jak kochać siebie i dlaczego jesteś godzien bezwarunkowej miłości. Pokochaj siebie. pokochaj innych

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


Chciałbym. żebyś mnie napisała

Autor: Hanka V.Mody

Lubię ciszę i krzyk. Ciszę. bo pozwala się wyłączyć i unieść na skrzydłach w refleksję. Krzyk – bo jest wielopiętrowy. Opowiadania Hanki V. Mody są jednocześnie krzykiem i ciszą. Mrocznym korytarzem i kawałkiem światła. Jeszcze powietrze będziemy w nich przenikać albo przeklinać. Rwać na strzępy wyobraźnię. Balansować. Na krawędzi wódki albo w czerwieni ust o pożądaniu.

Chciałbym. żebyś mnie napisała to zbiór na wskroś fascynujący. To kompilacja (nie)winności i nienasycenia. pożądania i pasji. melanż kolorów i smaków. To troska. tęsknota. tłum. a przede wszystkim człowiek i krzyk czułości. Myślą. mową i spojrzeniem zgrzesz. Przeczytaj. A poczujesz. że to coś więcej niż sny…

 

Kaja Kowalewska (poetka. pisarka)

Wyda: https://woblink.com/ebook/fizyka-duchowa-sekrety-wewnetrznej-ewolucji-angelis-barbara-de-136147u

Cena:


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9pismo żydowskie, slovník, figaro dwie drogi, dzieci czasu, badanie fizykalne książka, egzamin gimnazjalny fizyka powtórzenie, wilk z wall street ksiazka, mutyzm wybiórczy pdf, dzieje sześciu pojęć, boss of me tia louise pdf pl, waldemar bawołek, jeździec miedziany audiobook, o polnocy w czarnobylu, melissa darwood gordian pdf, osobowość infp, umarli tańczą, krew elfów…