ISBN

9788375619362: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/the-strange-case-of-dr-jekyll-and-mr-hyde-robert-louis-stevenson-grzegorz-komerski-marta-fihel-marcin-jazynski-135580u

Cena: Grzegorz Komerski


Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia. miłości. fortuny

Autor: dr Stefan Karol Wdowiak

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne. również w postaci kart. są ścieżką prowadzącą do wiedzy. którą może podążać każdy z nas. Stanowią alfabet. który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Ich moc możesz wykorzystać do poprawy swojego zdrowia. dokonania wyboru partnera życiowego czy wzmocnienia finansów.

Dzięki tej książce poznasz:

 • mity opisujące runy.
 • symbolikę runiczną występującą na różnych taliach kart. ze szczególnym uwzględnieniem prac Roberta Lichodziejewskiego.
 • interpretację run urodzeniowych.
 • znaczenie imienia w przekładzie runicznym.
 • zasady tworzenia talizmanów i amuletów wy

  19.9: https://woblink.com/ebook/kurs-astrologii-podrecznik-do-samodzielnej-interpretacji-horoskopu-balbina-pedziwiatr-136190u

  Cena:


  ISBN

  9788301201487: Wydawnictwo

  Format

  59: https://woblink.com/ebook/algorytmy-i-struktury-danych-lech-banachowski-wojciech-rytter-135850u

  Cena: Wojciech Rytter


  Cierpienia młodej Hany

  Autor: Katja Gorečan

  Bohaterka tomu. Hana. ma około dwudziestu lat. obgryza paznokcie. pali papierosy. maluje obrazy. lubi spacerować po lesie i pisze poezję. W śmiałych konfesyjnych wierszach podmiotka opowiada o uniwersalnych dziewczyńskich doświadczeniach – przeżywaniu swojej cielesności w oczach własnych i cudzych. miesiączce. pierwszych razach. masturbacji. bólach. troskach. rozczarowaniach oraz licznych (i słusznych!) wkurwach. Te ostatnie rodzą się często ze zderzeń z rozmaitymi postaciami lekceważenia młodych kobiet. czy to w świecie literatury. czy w kolejce do kasy w sklepie. Poezja Katji Gorečan to przykład bezkompromisowego młodego feminizmu – nie oglądając się na to. czy wypada i czy się opłaca. opowiada bez cenzury o tym. co dla niej istotne. Jest przy tym błyskotliwa. pełna humoru i j

  6.9: https://woblink.com/ebook/kordecki-jozef-ignacy-kraszewski-136969u

  Cena:


  ISBN

  9788395176104: Wydawnictwo

  Format

  17.9: https://woblink.com/ebook/ksiega-ras-czesc-i-cisza-

  Cena:  jan zelazny, etyka protestancka a duch kapitalizmu pdf, zbigniew kloch, elle kennedy pościg chomikuj, jerzy ciurlok, trapped romans mafijny pdf, medycyna sądowa pdf, jonathan auxier, język ogólnonarodowy, maria molicka bajki terapeutyczne, zjawiska paranormalne, frodna, romanse pdf, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook, organizacja i zarządzanie w administracji publicznej referat…