7 kroków do bogactwa w 7 dni. Kurs mentalnego przyciągania dobrobytu finansowego

Autor: Małgorzata Wojcik

Co wyróżnia ludzi sukcesu?

Być może odpowiesz. że bogaci rodzice. brakiem kręgosłupa moralnego czy sprzyjające okoliczności. na jakie trafili. Tymczasem większość z nich po prostu wierzy w siebie i swój sukces. Tylko tyle i aż tyle. Co więcej. zazdroszcząc im i pielęgnując własne uprzedzenia w stosunku do pieniędzy. sam skazujesz się na porażkę. Bo to. co masz w głowie. znajduje później odzwierciedlenie w portfelu i na koncie.

 

Książka. która przywróci Ci wiarę w dobrobyt

Dzięki niej poznasz sprawczą moc własnej wyobraźni i zrozumiesz. że bogactwo rozpoczyna się właśnie tu i teraz. Nauczysz się przyciągać do swojego życia tylko to. czego pragniesz i zrozumiesz siłę każdej myśli. Poprawisz w

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 22


ISBN

9788324057238: Wydawnictwo

Format

45.9: https://woblink.com/ebook/trzecia-rzesza-w-100-przedmiotach-roger-moorhouse-139448u

Cena:


Gospodarka finansowa przedsiębiorstwa. Krótkoterminowe decyzje finansowe

Autor: Aurelia Bielawska

Publikacja napisana została z myślą o dostarczeniu Czytelnikowi fundamentalnej wiedzy na temat możliwości kształtowania krótkoterminowych decyzji finansowych i ich wpływu na realizację celów gospodarki finansowej przedsiębiorstwa.

W książce przedstawiono zagadnienie gospodarki finansowej w kontekście bieżących decyzji finansowych. zaprezentowano instrumenty finansowe umożliwiające przedsiębiorstwu pozyskanie środków na pokrycie bieżących potrzeb finansowych. Wyjaśniono problematykę zarządzania składnikami majątku obrotowego. ze wskazaniem na współczesny wymiar polityki kredytowej przedsiębiorstwa. przedstawiono strategie finansowania przedsiębiorstwa w kontekście zarządzania kapitałem obrotowym netto. jak ró

40: https://woblink.com/ebook/gospodarka-finansowa-przedsiebiorstwa-krotkoterminowe-decyzje-finansowe-aurelia-bielawska-magdal-brojakowska-trzaska-139523u

Cena: Magdal Brojakowska-Trząskaobóz świętych pdf, sex niepełnosprawnych, swiat jako wola i przedstawienie schopenhauera, rodzaje terroryzmu pdf, the kissing booth książka pdf, ranking hutena, kuracja życia pdf, sex na studiach, sap w 24 godziny pdf, darmowe eboki, ostatni mag, aktualne konflikty zbrojne na świecie, słownik bohaterów literackich, zadania matematyczne dla klasy 3 szkoły podstawowej do wydruku, crimen…