Miłość ma twoje imię

Autor: Ilona Gołębiewska

Nowa powieść bestsellerowej autorki!Potrzeba bycia kochanym określa nasze życia. Błądzimy. szukamy. wciąż mamy nadzieję. że obok nas pojawi się ten ktoś najważniejszy. Ale „serce nie sługa”. nie zawsze postępuje zgodnie z rozumem i potrafi pokochać człowieka. który niszczy siebie. bliskich i swoje życie.Anna Janowska. kobieta z przeszłością. samotnie mierzy się z wyzwaniami. wciąż nie może znaleźć szczęścia. Prowadzi intensywne życie. by zapomnieć o tragicznym wypadku sprzed lat. który odebrał jej rodzinę i sprawił. że młoda dziewczyna musiała szybko dorosnąć.Michał Gebert. mężczyzna po przejściach. dawno wyczerpał limit życiowych błędów i upadków. z których nie może się podnieść. Stracił zaufanie do siebie samego. co jeszcze bardziej pcha go w str

14.95: https://woblink.com/ebook/amulet-jasminy-adrianna-trzepiota-126120u

Cena:


Apartament

Autor: S.L. Grey

Przerażający thriller o małżeństwie. którego życie zamienia się w koszmar

Mrożąca krew w żyłach opowieść o rozpadzie małżeństwa w obliczu traumy

Mark. Steph i ich córeczka mieszkają w słonecznym Kapsztadzie. Gdy uzbrojeni napastnicy włamują się do ich domu. rodzina przeżywa traumę. choć fizycznie wychodzą z napadu bez szwanku. Od tej pory nie potrafią już prowadzić normalnego życia. ich codziennością staje się strach.

Kiedy przyjaciółka sugeruje im krótkie wakacje. nie zastanawiają się długo. Przez stronę internetową zajmującą się wymianą domów znajdują urzekające mieszkanie w Paryżu. Mark i Steph nie mogą oprzeć się pragnieniu romantycznej ucieczki od codzienności.

Kiedy przylatują do Paryża. okazuje się. że nic nie jest takie. jak powinno być. Wkrótce stają się świadkami wstrząsającego wydarzenia. Ich małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. gdy Mark pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Przerażający horror i thriller psychologiczny w jednym. z mistrzowsko zbudowanym napięciem.

R. L Stine

Porywająca. piekielnie przerażająca książka. Uwaga: paniczny strach prześladuje długo po zakończeniu lektury!

Lauren Beukes. autorka Lśniących dziewczyn.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Zapomniane życie

Autor: Anna Ostrowska

Gdy ją zobaczy. postanowi zwrócić jej wolność bez względu na cenę. a jego decyzja przyniesie ze sobą potworne konsekwencje dla całej ludzkości. Alex będzie musiał zaufać obcej dziewczynie. która wyda mu się dziwnie znajoma. Zrozumie. że idealne życie. jakie wiódł do tej pory. było kłamstwem. Dzięki niemu Miley odnajduje drogę do utraconych wspomnień. lecz w końcu będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie. czy to Alex ocalił ją. czy ona jego… Opowiadanie pokazuje. jak silne więzy mogą łączyć ludzi i jak bardzo potrafimy poświęcić się dla tych. których kochamy.

Anna Ostrowska – urodzona w 1997 roku w Oświęcimiu. Największe szczęście daje jej podróżowanie po świecie i poznawanie nowych miejsc. czasem jednak woli wyciszyć się w domu z dobrą

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Labirynt Ognia

Autor: Rick Riordan

Czy naprawdę nie wystarczy. że mój ojciec Zeus zmienił mnie. niegdyś boskiego Apollina. w śmiertelnego nastolatka z trądzikiem. oponką i nieszczęsnym nazwiskiem Lester Papadopoulos?

Na dodatek zrobił ze mnie niewolnika wrednej dwunastolatki imieniem Meg i oczekuje ode mnie. że uwolnię pięć starożytnych Wyroczni od trójcy straszliwych rzymskich cesarzy. (Jak mam to zrobić. pytam was. skoro nie mam boskich mocy?)

Na razie udało mi się przywrócić do działania dwie Wyrocznie i otrzymać przepowiednię o „błędnym mroku”. „miejscu. co z żaru umiera” i „panu rączego białego ogiera”. Teraz razem z Meg musimy przebrnąć przez Labirynt – który gdzieniegdzie zieje piekielnym ogniem – żeby znaleźć trzeciego cesarza. Ale czy nasz kopytny przewodnik Grover Underwood poradzi sobie z zadaniem?

51.9: https://woblink.com/ebook/polska-1918-pawel-skibinski-125927u

Cena:


ISBN

9788366074552: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/chlopak-taki-jak-ty-ginger-scott-126121u

Cena:figura złożona reya, dziurdziowie, temida logo, ewa pisula autyzm, obliczanie belki żelbetowej wg eurokodu, nić życia, wietrzne katedry, badanie logopedyczne kwestionariusz, hanna bakuła blog, fizjologia starzenia się pdf, skiroławki, cities skylines poradnik pdf, dwie drogi figaro pdf, ewolucja człowieka sprawdzian, ja anielica pdf, olędzki, analiza kryminalistyczna, kamienie na szaniec mobi, michel houellebecq serotonina, zagadki czarny humor…