ISBN

9788377737323: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dieta-w-ciazy-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-agnieszka-trzebska-cwalina-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-magdalena-czyrynda-koleda-magdalena-jarzynka-jendrzejewska-ewa-sypnik-pogorzelska-monika-stromkie-zlomaniec-30041u

Cena: Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska


Diamentowa góra

Autor: Cecily Wong

EGZOTYCZNA PODRÓŻ OD CHIN DO HAWAJÓW Z BAGAŻEM W POSTACI OKRUTNEJ KLĄTWY

Oto opowieść zgłębiająca losy czterech pokoleń zamożnego klanu.

Na początku XIX-tego wieku. Frank Leong. bajecznie bogaty przedsiębiorca opuszcza Chiny. zostawiając swoją działalność i z całą rodziną udaje się na wyspę Oʻahu. Za nimi ciągnie się starożytne przekleństwo. Legenda głosi. że każdy człowiek na ziemi jest przeznaczony konkretnej osobie. Kiedy para dobierze się niewłaściwie. los może płatać okrutne figle. Pasmo błędów popełnianych przez poszczególne osoby pozostawia skazy na dziejach rodziny.

Po dwudziestu latach na wyspę przychodzi przełomowy list z niezwykłym wyznaniem. które zatrzęsło światem całego rodu.

To zapierająca dech w piersiach i niezwykle potężna

39.36: https://woblink.com/ebook/miecz-bogdan-kross-30390u

Cena:


Jak trafiłem w zaświaty

Autor: Leszek Mierzejewski

Bohater „Jak trafiłem w zaświaty” to człowiek ceniący życie. Uwielbia myślistwo. dobre towarzystwo i Mazury. Ponad wszystko jednak kocha jeść. Po operacji – trochę z niewiedzy. a trochę z łakomstwa – nie zachowuje diety i… przenosi się w zaświaty. gdzie rozpoczyna swoje drugie życie. Pozbawiona ziemskich ograniczeń egzystencja ducha-stażysty pozwala mu na przeżycie przygód. na które nie miałby szans przed śmiercią. Przed oczami Czytelnika jak w kalejdoskopie przewijają się obrazy siedmiu cudów natury i rodzinnych stron bohatera. A oprócz tego opisy polowań. szpitalnych perypetii i niezwykle sugestywne sprawozdania z przebiegu nękających go chorób. Całość okraszona dowcipami i myśliwskimi opowiadaniami publikowanymi w lokalnej prasie.

Leszek Mierzejewsk

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 19


Format

PDF: 30236

https://woblink.com/ebook/prawo-cywilne-w-zarzadzaniu-i-dzialalnosci-gospodarczej-igor-postula-30236u

:

Cena:


ISBN

9788365624215: Wydawnictwo

Format

40: https://woblink.com/ebook/apostol-kazachstanu-i-swiadek-ewangelii-aleksander-posacki-30325u

Cena:wieszać każdy może, czarna owieczka całą lektura, piwo kopyra, central park guillaume musso, cyfrowe przetwarzanie sygnałów pdf, slack pobierz, ibuk libra uw, zbiór zadań fizyka gimnazjum pdf, lektura czarne stopy, zbyszewski, psychologia hejtu, wojtaszczyk, diagnostyka funkcjonalna, pokolenie z na rynku pracy, prawo rzeczowe pdf, dziewczyna z pociągu mobi…