Ścieżka Gniewomira

Autor: Piotr Skupnik

„Ścieżka Gniewomira to powieść o dorastaniu. Główny bohater – Oli Egilsson – z perspektywy lat opowiada o spędzonej w Norwegii młodości. dojrzewaniu i wierze. Początkowo był poganinem. modlącym się do wszechwiedzącego Odyna i gromowładnego Thora. Na tytułową ścieżkę wstąpił. aby zyskać nieśmiertelną sławę.

Powieść Piotra Skupnika to jednak książka niezwykła. ze względu na czas akcji. którą autor umieścił na przełomie X i XI wieku. Z perspektywy głównego bohatera czytelnik poznaje zaskakujące. często niebezpieczne przygody. jest świadkiem krwawych walk i morskich bitew oraz obserwatorem wydarzeń. jakie rozegrały się w Gnieźnie w roku 1000.

Po latach tytułowy wojownik. zarówno w kraju Mieszka. jak i na ziemia

11: https://woblink.com/ebook/pierwsze-wieki-historii-polskiej-adam-mickiewicz-32112u

Cena:


1

Autor: Przemysław Pomykalski

:

Cena:


ISBN

9788380643581: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/lechia-sarmaty-puny-i-slachta-szczesny-morawski-32133u

Cena:evzen bocek, iq małpy, wypalona mama, nowy porządek świata 2018, zespół sjogrena leczenie biologiczne, kapitan kuk, cassandra clare mroczne intrygi 3, margaret gra, heroes 4 kampanie, wprowadzenie do statystyki dla przyrodników, teoria urbanistyki w projektowaniu i planowaniu miast pdf, fallen crest rodzina pdf, sieć alice, graham masterton książki, edukacja żywieniowa prezentacja, państwa anglosaskie, stanisławów kresy, gdybyście, dynastia romanowow…