Coaching odczarowany

Autor: Robert Grzybek

Możesz nic nie wiedzieć o coachingu. a i tak ta książka cię zachwyci i wzruszy. Ale jeśli chcesz się czegoś o coachingu dowiedzieć. to jest to źródło doskonałe. w zasadzie trzy książki w jednej. W poszczególnych rozdziałach autor z rzadko spotykanym dystansem i humorem dzieli się swoją ekspercką wiedzą na temat coachingu sprzedawców. executive coachingu oraz stosowania stylu coachingowego przez menedżerów w codziennej praktyce biznesowej.

Jest tu i fabularna historia. i opis różnych zastosowań coachingu biznesie. Narzędzia. schematy komunikacyjne. podpowiedzi i anegdoty. Autor podchodzi do coachingu w sposób wnikliwy. bezstronny i sceptyczny i – odzierając go z odium magii i złych emocji – pokazuje jego racjonalne i skuteczne oblicze. Dociekliwy czytelnik znajdzie tu krótką historię coachin

32: https://woblink.com/ebook/rozneglizowane-iva-prochazkova-30413u

Cena:


Niewygodny Polak

Autor: Maciej Bernatt-Reszczyński

Historia człowieka o kilku obliczach. który stał się ‚niewygodnym Polakiem’.

 

Pułkownik Aleksander Reszczyński był komendantem tzw. granatowej policji będącej na służbie niemieckiej władzy okupacyjnej. Podejmując kolaborację z Niemcami. równocześnie współpracował z Armią Krajową. dostarczając jej szeregu bezcennych informacji. W 1943 roku ginie w zamachu. Dochodzenie prowadzą równolegle policja niemiecka i podziemie niepodległościowe. 

Podejrzenie szybko spada na polskich komunistów. 

Po wielu latach wnuk pułkownika Reszczyńskiego rozpoczyna własne dziennikarskie śledztwo. bo sprawa sprzed lat wcale nie jest tak oczywista. 

Niewygodny Polak to wnikliwy reportaż historyczny z czasów II wojny światowej i walki podziemia o wolną Polskę.


:

Cena:


Diabelskie szczęście

Autor: Kimberly Van Meter

Rudowłosa kobieta z ustami stworzonymi do pocałunków. z grubym plikiem banknotów w dłoni? I żądaniem. by natychmiast lecieć do Ameryki Południowej? J.T. nie potrafi oprzeć się pokusie. Jego firma czarterowa stoi na skraju bankructwa. taki lot to zrządzenie losu. Dawny pilot wojskowy nie pyta o nic więcej i startuje. zwłaszcza że na pas wjeżdża samochód. z którego padają strzały. Wtedy J.T. uświadamia sobie. że mogą nie wyjść z tej opresji cało i że pożąda tej kobiety jak żadnej dotąd…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Dotyk zła

Autor: Dominika Budzińska

Świat. w którym zło wykrada się z ciemności gdy tylko zamkną się drzwi. potrafi okrutnie zranić. naznaczyć piętnem na resztę życia. Nagle znikają kolory. a istnienie przybiera odcienie czerni. Nic już nie będzie takie jak dawniej. największy hałas nie zagłuszy krzyku duszy. najsilniejszy lek nie uśmierzy bólu. który z każdym dniem mocniej wgryza się w myśli. Stan nieistnienia i zagubienia. ciszy i walki. czas smutku i czas zemsty. czas nienawiści. zło w czystej postaci.

‚DOTYK ZŁA’ – kryminał psychologiczny. którego akcja toczy się w Nowym Jorku. Główna bohaterka. młoda dziennikarka to kobieta boleśnie doświadczona przez los. naznaczona piętnem krzywd dzieciństwa. Koszmarna i niezwykle bolesna przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. kładzie się cieniem na kartach życia. Codzienna

9.99: https://woblink.com/ebook/zaopiekuj-sie-mna-bari-wymarzony-piesek-tom-33-holly-webb-32188u

Cena:biblioteka ebooków, wykres scatcharda, trudne emocje u dzieci, wybrzeże bałtyku mapa, książka kuba wojewódzki, poradnik żywieniowy człowieka w xxi wieku pdf, dotyk anioła pdf, szaławiła marta kisiel, skałbania, biologiczne mechanizmy zachowania się ludzi i zwierząt, dziady cz 3 wypracowanie na podstawie fragmentu, jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, polskie autorki, brejdygant rysa, terapia pożywieniem, katarzyna gryga, erik von daniken, historyka, tabela obciążalności przewodów…