Małe wielkie rzeczy

Autor: Henry Fraser

Sparaliżowany od szyi w dół. Henry pokonał niewyobrażalne trudności. by znów móc korzystać z życia i nauczyć się nowego sposobu funkcjonowania. W swojej książce Henry pisze o tym. jak w wyzwaniach. które stawiało przed nim życie. zawsze odnajdywał jakiś dar; jak uczył się przyjmować i akceptować zły obrót spraw oraz doszukiwać się pozytywnych aspektów każdej sytuacji. Jego filozofia życiowa opiera się na założeniu. że każdy dzień może być dobry.

„Małe wielkie rzeczy” przemówią do każdego. kto zmaga się z jakimikolwiek przeciwnościami losu. To przepiękna opowieść o wdzięczności oraz sile tkwiącej w każdym z nas – sile. która pokona największe trudności.

„Henry Fraser to jedna z najbardziej niezwykłych osób. jakie spotkałam”. –

:

Cena:


Wszystko. co mamy

Autor: Golnaz Hashemzadeh Bonde

Iran. okres rewolucji.

Nahid poznaje Masooda w trakcie przyjęcia wydanego na jej cześć. Właśnie została przyjęta na studia medyczne. Jedna z siedmiu córek. duma rodziny. Oboje mają po 18 lat. On wierzy w wolność i jest przekonany. że należy zburzyć dawny ład. Dla Nahid walka o ideały jest jak dziecinny. naiwny sen. Rewolucja spada na nich niczym gwiezdny deszcz.

Masood wciąga Nahid w szeregi tajnej grupy podobnych do nich młodych ludzi. Roznoszą po mieście ulotki z rewolucyjnymi hasłami. Wiedzą. że ryzykują. ale to. co robią jest tak ekscytujące. tak przerażające. tak wciągające. Są przecież młodzi. są nieśmiertelni.

Wkrótce okazuje się. że za udział w przewrocie zapłacą o wiele wyższą cenę. niż mogli przypuszczać. Dramatyczne wydarzenia tamtych dni położą się mrocznym

39.3: https://woblink.com/ebook/kwantowy-kod-uzdrawiania-prosta-technika-zmiany-swiadomosci-sandra-anne-taylor-136186u

Cena:karolina korwin piotrowska książki, wywiad cechy, pan tadeusz rozprawka, mackiewicz ksiazka, zostałem, dziwna historia, na tropach smętka pdf, drzewo kłamstw, siły zbrojne rp pdf, pościg elle kennedy pdf chomikuj, zamek kaniowski, klasyfikacja budżetowa 2018 tekst jednolity, romantyzm sprawdzian pdf, makbet przepowiednia, śpiąca królewna charles perrault, wolter powiastki filozoficzne, geneza prawa, mgły toskanii…