Ciemności kryją ziemię

Autor: Jerzy Andrzejewski

Jedna ze starych hiszpańskich kronik notuje. że w połowie września roku tysiąc czterysta osiemdziesiątego piątego. późnym popołudniem. do miasteczka Villa-Réal w Manczy przybył czcigodny ojciec Wielki Inkwizytor w otoczeniu dwustu kilkudziesięciu konnych i pieszych familiantów. czyli domowników Świętej Inkwizycji. zwanych również Milicją Chrystusową. Ulice Villa-Réal — dodaje skrupulatny kronikarz — były puste. zniknęły z nich stragany żydowskich przekupniów. z oberż i z winiarni nie dochodził gwar. a okna większości mieszkalnych domów przysłaniały żaluzje. Upał. silny za dnia. zelżał już cokolwiek. jednak od Sierra Morena wciąż wiał suchy i gorący. południowy wiatr.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Skończona gra. Marriage Games. Tom 2

Autor: CD Reiss

Finałowy tom uwodzicielskiej serii. która łamie wszelkie schematy w miłości

Diana myślała. że zdoła oddzielić uczucia od zasad małżeńskiej gry. które narzucił jej mąż. Teraz już wie. że są rzeczy. których nie można przewidzieć.

Nie mogła przypuszczać. że odkryje w sobie zupełnie nową naturę. która nie spodoba się Adamowi. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze zmianą. jaka zaszła w Dianie.

Obydwoje będą walczyć. Diana spróbuje odzyskać męża. który otworzył przed nią ekscytujący świat. Adam zechce odepchnąć żonę. choć nadal coś do niej czuje. Czy uda się im ocalić małżeństwo. które już nigdy nie będzie takie samo?

__

‚Cudowne zakończenie historii Diany i Adama. Pełna pasji. intensywna. seksowna. niegrzeczna historia. dokładnie taka. na

49.9: https://woblink.com/ebook/praktyka-zarzadzania-peter-f-drucker-139444u

Cena:


ISBN

9788381471022: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/mity-narodow-europy-jan-tetter-138696u

Cena:


Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Autor: Andreas Moritz

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg natur

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:praca dydaktyczna, teoria wszystkiego powstanie i losy wszechświata, dziecko z bliska pdf, komparatystyczny, ziemia obiecana autor, głaskologia pdf, krysicki pdf, opowiadania homoerotyczne, bloodline: uśpione zło, dzikie pragnienie pdf, rynek pracy definicja literatura, polska austria relacja, plastuś z plasteliny, grupy dyspozycyjne, systemy elektroenergetyczne, rn dla chemika, trwała przemiana…