Jedz prawdziwe jedzenie. Pięć zasad utrzymania zdrowego mózgu i ciała

Autor: Montagu Julie

Dzięki tej książce powrócisz do korzeni i dokonasz pozytywnych wyborów żywieniowych. Pozwolą Ci one zwiększyć spożycie pięciu grup żywności. które są najważniejsze dla utrzymania zdrowego mózgu i ciała. Dowiesz się jak wprowadzić do codziennej diety komosę ryżową. kaszę jaglaną. brązowy ryż oraz kaszę gryczaną. które odżywią Twój organizm. Nauczysz się stosować zdrowe tłuszcze czyli oliwę z oliwek. olej kokosowy oraz olej lniany aby zyskać więcej energii. Uzupełnisz dietę o jagody goji. nasiona chia. spirulinę. które należą do superżywności. Cukier zastąpisz zdrowym miodem. syropem ryżowym czy klonowym lub cukrem daktylowym. Znajdziesz też przepisy na potrawy. które uwzględniają zdrowe produkty w codziennej diecie. Zdrowie i energia bez licze

:

Cena:


ISBN

9788381292276: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/stan-lee-czlowiek-marvel-bob-batchelor-139833u

Cena:


Czerwony wariant

Autor: Siergiej Niedorub

Co. jeśli widma czerwonej linii przypominają o sobie w każdej tajemnicy i zagadce przez wszystkie kolejne lata? To niemożliwe. żeby ktokolwiek mógł tam przeżyć. a jednak…

Podczas któregoś z wypadów stalkerzy Krzyża – położonej w podziemiach Kijowa wspólnoty mieszkańców stacji obu ocalałych linii – znajdują na powierzchni człowieka w mocno zniszczonym skafandrze ochronnym. Jest obcy w świecie metra i nikt nie potrafi powiedzieć. kto to i skąd przybył. nie licząc miejscowej dziewczyny z uszkodzonym mózgiem i psychiką dziecka. Żeby dokopać się do jej wspomnień. potrzebna będzie pomoc kogoś. kto zdoła się z nią porozumieć.

Nauczyciel Jon podejmuje się przeprowadzić dziewczynę na drugi koniec Krzyża. w peryferyjne i dzikie rejony. aby znaleźć jej lekarza. Ktoś próbuje i

30.9: https://woblink.com/ebook/tamte-wakacje-taylor-sara-137475u

Cena:


ISBN

9788301201050: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/rusztowania-robocze-i-ochronne-piotr-kmiecik-dariusz-gnot-robert-jurkiewicz-elzbieta-nowicka-slowik-marcin-brajza-137495u

Cena: Dariusz Gnot


Tylko morze zapamięta

Autor: Monika A. Oleksa

Po dwunastu latach za granicą. Maks wraca do rodzinnego. nadmorskiego miasteczka. aby zająć się chorą matką. Wyjechał stąd z zamiarem by nigdy nie wrócić. po tym. jak odeszła od niego kobieta jego życia. Odległa Islandia wydawała się idealnym miejscem by zapomnieć i odzyskać spokój. którego zabrakło mu po rozstaniu z Beatą. Teraz jednak musi porzucić uporządkowane i wtłoczone w surowe ramy obecne życie i zmierzyć się z przeszłością. która nie daje o sobie zapomnieć. Maks po raz kolejny przekonuje się. że to los kreśli scenariusz życia człowieka. a on sam nie ma na to żadnego wpływu…

Akcja powieści toczy się w małej rybackiej wiosce nad Bałtykiem. który późną jesienią wygląda zupełnie inaczej niż latem. Nieodmiennie jednak czaruje swoim surowym pięk

:

Cena:dzieje polski tom 2, egzorcysta 2, encefalopatii wątrobowej, abby green, piotr nehring, owsiak finanse, anna turula, umarły las, arael zurli, morderstwo przedawnienie, harry potter mobi, barbara woynarowska, perwersyjna milosc pdf, jutro będzie dobry dzień tekst, psychologiczny test osobowości, niedorzecznosc, pamiętnik barok, tkanki biologia, anthony de mello wezwanie do miłości pdf, tadeusz kaczorek, niegrzeczne kobiety…