Stan Lee. Człowiek-Marvel

Autor: Bob Batchelor

Szczera. prawdziwa i wciągająca opowieść o człowieku. który marzył o karierze pisarskiej. a zrobił o wiele więcej: odmienił oblicze amerykańskiej popkultury.

Bob Batchelor opisuje jedną z najciekawszych postaci świata komiksu. ojca najbardziej popularnych komiksowych superbohaterów – Stana Lee. Życie słynnego scenarzysty było równie niesamowite. co wymyślane przez niego historie. Lee. dzięki ogromnej wytrwałości i niezwykłemu talentowi. już jako nastolatek został redaktorem w wydawnictwie. które potem zasłynie jako Marvel Comics. To tam powstała Fantastyczna Czwórka. Spider-Man. Hulk. Iron Man. X-Men czy Avengers – najsłynniejsze postaci komiksowego świata. którymi fascynują się od kilkudziesięciu już lat kolejne pokolenia czytelników. Na podstawie ich

12.99: https://woblink.com/ebook/meskie-zwierzenia-agnieszka-gozdyra-139828u

Cena:


ISBN

9788324169184: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/w-slady-ojca-danielle-steel-ewa-ratajczyk-antoni-kulawik-139838u

Cena:


Wyspa pokus

Autor: Susanna Carr

Jodie Little chciałaby się zbliżyć do swojego ojca i jego nowej rodziny. bo po śmierci matki czuje się samotna. Nie spotyka się jednak z przychylnością. Uważają ją za awanturnicę i uwodzicielkę. Zwłaszcza pasierb ojca. Stergios Antoniou. odnosi się do niej nieufnie. Obawia się. że Jodie chce pokrzyżować plany małżeńskie jego brata. By tego uniknąć. okłamuje ją i zamiast na wesele brata zabiera na swoją wyspę. Nie przewidział jednak. ile go będą kosztowały trzy doby sam na sam z Jodie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Udział Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919

Autor: Włodzimierz Lewandowski

Rola Wielkopolski w odbudowie państwowości polskiej

Włodzimierz Lewandowski. powstaniec wielkopolski. publicysta i historyk. to jeden z najwybitniejszych znawców dziejów powstania wielkopolskiego. Jak sam pisze. na ten fragment historii należy spoglądać szerzej i zamiast o powstaniu wielkopolskim należy pisać o udziale Wielkopolski w odbudowie Rzeczypospolitej w latach 1918 i 1919. Jego praca jest pierwszą próbą syntetycznego ujęcia udziału Wielkopolski w tym procesie.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32356 dni pdf, z nienawiści do kobiet chomikuj, sztuka kochania pierwsze wydanie, książki zbójeckie, gruntoznawstwo, maria malczewski pdf, książki online do czytania za darmo, raport mcnamary, memy zmierzch, uwikłani obsesja pdf, książki o homoseksualizmie, więzień nieba pdf, powinowactwa, detektyw pozytywka pdf za darmo, kobiety z bloku 10: eksperymenty medyczne w auschwitz…