Dzień. w którym lwy zaczną jeść sałatę

Autor: Raphaëlle Giordano

Druga książka autorki „Twoje drugie życie zaczyna się. kiedy zrozumiesz. że życie jest tylko jedno”. bestsellera w Polsce i fenomenu wydawniczego we Francji. W rok sprzedało się ponad pół miliona egzemplarzy książki.

Romane Gardener prowadzi terapeutyczne szkolenia dla osób odbieranych przez otoczenie jako dominujące. patrzące na innych z góry i ostro ich oceniające. pozbawione empatii. wrażliwości. egocentryczne. Jej klienci często są kreatywni. przekonani. że dają światu dużo. więc należy się im posłuch i respekt. W rzeczywistości otoczenie z trudem ich znosi. a oni nie potrafią wykorzystać potencjału innych. krzywdzą zarówno siebie. jak i ich.

Poradnik w nowatorskiej formie. dla tych. którzy nie chcą być nadętymi dupk

29: https://woblink.com/ebook/kroniki-drugiego-kregu-3-kamien-na-szczycie-ewa-bialolecka-126125u

Cena:


ISBN

9788365624819: Wydawnictwo

Format

21: https://woblink.com/ebook/proroctwo-dzisiaj-mateusz-kicka-126768u

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:


:

:

Cena:


Dziedzic i błękitna krew

Autor: Wojciech Gosek

Bogowie. miejcie nad nami litość!

Druga część opowieści o losach władców Kontynentu. marzących o niezwykłych bogactwach Nowej Ziemi.

Znani dobrze z poprzedniego tomu Dziedzica bohaterowie wracają. by dalej toczyć krwawą walkę o władzę nad Kontynentem i prawa do zysków z Nowej Ziemi. Chciwość. żądza i okrucieństwo napędzają rozpoczynającą się wojnę. Motorem działań części bohaterów jest jednak troska o rodzinę. przyjaźń. niewinna miłość lub chęć odwetu za krzywdy wyrządzone najbliższym. Każdy jest gotów walczyć. zawrzeć niestabilny i wątpliwy sojusz. czy nawet porzucić swą dawną tożsamość. jeśli miałoby to mu pomóc osiągnąć jego cel…

Girley podniósł ogromny gliniany słój miodu i postawił go w pobliż

Wydawnictwo: Filia

Cena: 26.9


Szukam właśnie Ciebie

Autor: Agnieszka Olejnik

Kim ona jest? Dlaczego mam wrażenie. że ją znam? I skąd to nieznośne przeświadczenie. że nie mam prawa do jej miłości?

Ona i on. Dwoje samotnych ludzi. których nie oszczędzał los. Czy mogą jeszcze znaleźć szczęście? Czy będą umieli ocalić kruchą bliskość. która narodzi się między nimi?

„Szukam właśnie Ciebie” to powieść o miłości. która nie spada jak grom z jasnego nieba. lecz rodzi się powoli. To historia uczucia. które przezwycięża nawet śmierć.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9libraibuk, najlepszy seks, matura angielski pdf, kuchnia polska dla diabetyków, krzysztof świtała, pieśń horacego, sprawdzian dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 klasa 2, rok 1984 mobi, 4-godzinny tydzień pracy pdf, podstawy wiedzy o rynku pracy pdf, thrawn, równania różniczkowe zadania z rozwiązaniami, czyściciel, rita gorgon, jestem żoną terrorysty pdf chomikuj…