ISBN

9788380872660: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/psychologia-sprzedazy-brian-tracy-32149u

Cena:


EPUB.MOBI

32261: 28.9

https://woblink.com/product-publication/download/32261/epub

:

Cena:


ISBN

9788380643659: Wydawnictwo

Format

13: https://woblink.com/ebook/slowianie-uroczystosci-i-obrzedy-jadwiga-teresa-papi-32312u

Cena:


Odrodzenie i Reformacja w Polsce

Autor: Józef Szujski

Ze wstępu autora: „Kolebki humanizmu [a więc także Odrodzenia i Reformacji]. szukać należy tam. gdzie kolebka i ognisko naszej zachodniej cywilizacji. Z Włoch poszedł humanizm na cały świat. a jaka była jego doniosłość. na to nie wystarczyłby frazes choćby najlepiej utoczony. wypowiedziany dzisiaj. to w całości wykładów. z przykładu na Polsce będę chciał szanownym słuchaczom unaocznić. Do mego zadania należy przedstawić wpływ wielkiego kierunku. gdzie indziej powstałego. na kraj daleki. do zachodniej cywilizacji należący. najdalszy od wielkiego zachodniego ogniska. Tutaj koniecznością się staje prawie już dlatego. aby upatrzyć moment właściwego chwycenia rzeczy. powiedzieć słowo o teorii. opartej na doświadczeniu wieków. wpływów takiego rodzaju…”

10: https://woblink.com/ebook/pierscienie-historyczne-polskie-franciszek-jaworski-32277u

Cena:


Jednominutowy Negocjator

Autor: Don Hutson

Umiejętność negocjowania ma wpływ na każdy aspekt naszego życia. począwszy od kontraktów zawieranych

w pracy poprzez relacje z rodziną i sąsiadami po transakcje. które zawieramy jako klienci. A jednak większość ludzi wszelkimi sposobami wzbrania się przed prowadzeniem negocjacji. które kojarzą im się z poczuciem dyskomfortu. stresem. a nawet napawają lękiem. Don Hutson i George Lucas postanowili zmierzyć się z epidemią negocjofobii.

W formie zajmującej opowieści biznesowej autorzy przedstawiają proste. lecz głęboko przemyślane podejście do negocjacji. które sprawdzi się w każdych okolicznościach. zarówno podczas negocjacji mających charakter rywalizacji i konfrontacji. jak i tych opartych na współpracy i partnerstwie. Osiągaj najlepsze rezultaty za każd

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 12.99paulina świst prokurator pdf chomikuj, kłamczucha online, lester sumrall, poczucie przynależności, opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii niezwykłych kobiet, opowiadania dla przedszkolaków, krótka książka o miłości, magdalena bierca, bridget jones. szalejąc za facetem, robotnica, olga tokarczuk wyspa, księżyc z peweksu chomikuj, tomasz przesławski, przyjemnosc po mojej stronie, jan sariusz zamoyski, grzegorz wielgus, cukiernia pod amorem tom 1, zbigniew luty, stephen king audiobook, właściwe i smaczne żywienie w dnie moczanowej, ark survival evolved poradnik dla początkujących, bodzio i pulpet…