Zwyciężaj w biznesie!

Autor: Brian Tracy

Biznes to wojna! Wykorzystaj sprawdzone strategie militarne by odnieść zwycięstwo w życiu zawodowym i prywatnym.

Jako autor bestsellerów i ceniony trener Brian Tracy wie co nieco o odnoszeniu sukcesów. W Zwyciężaj w biznesie! udowadnia. że te same zasady. które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii. mogą również być zastosowane. aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. W tym zaktualizowanym wydaniu Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje. jak zastosować je w prawie każdej sytuacji. by:

 • koncentrując się na silnych stronach osiągać cele.
 • zyskać przewagę i opracować najlepszy plan działania dzięki zdobyciu cennych informacji.
 • Wydawnictwo: Harlequin

  Cena: 7.99


  Zakochani do szaleństwa

  Autor: Eloisa James

  Lord Alaric Wilde. syn księcia Lindow. jest najbardziej znanym mężczyzną Anglii. podziwianym z powodu mrożących krew w żyłach przygód i zawadiackiej urody. Wracając do kraju po latach egzotycznych podróży. nie miał pojęcia. jak jest sławny. dopóki na spotkanie nie wybiegł mu tłum rozentuzjazmowanych wielbicielek. Alaric chroni się w zamku swego ojca. Lecz właśnie w chwili. gdy uświadamia sobie. że cieszy się nie tyle sławą. co złą sławą. poznaje tu Willę Ffynche – pannę niezwykle śmiałą i niezwykle tajemniczą.
  Jedyną kobietę. na której jego renoma nie robi wrażenia.
  Jedyną. która nie chce mieć z nim nic wspólnego.
  Jedyną. którą on chciałby mieć tylko dla siebie…

  Wydawnictwo: Amber

  Cena: 34.8


  ISBN

  9788366234161: Wydawnictwo

  Format

  26.9: https://woblink.com/ebook/zraniony-pianista-maria-ernestam-139859u

  Cena:  kamień łez, james kalat biologiczne podstawy psychologii pdf, amore co to znaczy, miłość 44, wszystkie lajki marczuka, pamięć absolutna schwarzenegger, wyspa w płomieniach, szyfrowanki, kinga burzyńska wiek, iwona czaja, wrogów, horacy biografia, cele jakościowe, mniejszości wyznaniowe w polsce, oczyszczalnia hydrofitowa, wiedźmin 3 krew i wino osiągnięcia, tajemnica kolumba, dziady 2, socjologia książki pdf…