Dokąd odchodzą parasolki

Autor: Afonso Cruz

Wielka i wspaniała powieść. która rozwija się w cudowny dywan życia. utkany z materii i kolorów. które znajdujemy. gubimy i mamy nadzieję ponownie odnaleźć.

Moja mama. panie Elahi. zadawała sobie pytanie. dokąd odchodzą parasolki. Zawsze. gdy wychodziła z domu. gubiła parasolkę. A przez całe życie nie znalazła ani jednej. Dokąd to mogą odchodzić parasolki?

Tłem tej powieści o zniewalającym wręcz uroku jest Orient – ze wszystkim. co ma w sobie magicznego. innego i przewrotnego. Równie niezwykli są zaludniający ją bohaterowie. a wśród nich człowiek. który pragnie być niewidzialny. dziecko. które chciałoby latać jak samolot. kobieta pragnąca wyjść za mężczyznę o niebieskich oczach. niemy poeta dłońmi wyczarowujący wiersze. zakochany hindus i chłopiec. który w ustach ma cały wszechświat.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:


ISBN

9788377795095: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ojciec-czyli-o-pieronku-szymon-j-wrobel-135841u

Cena:groj motyle, max czornyj inna, halloween zagrożenia, sprawdziany z polskiego, przyimki czasu angielski ćwiczenia pdf, gta 5 przeloty pod mostem, fallen crest rodzina pdf, tłumacz polsko-rosyjski mowa, atlas anatomii pdf, flaga al kaidy, w obronie przegranych spraw, oskar i panią róża test pdf, tomek w krainie kangurów lektor, dwudziestolecie międzywojenne książki, o prawo głosu dla księdza lemańskiego, apokryfy pdf, mały powstaniec pdf, schemat wypracowania, angor pdf, alina wypych-żywicka, mickiewicz i słowacki, wielki słownik frazeologiczny języka polskiego pdf, miłość w zemście…