ISBN

9788379003655: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/w-innych-wymiarach-joanna-pilatowicz-28391u

Cena:


Seksualność człowieka z niepełnosprawnością intelektualną a rodzina

Autor: Remigiusz Kijak

Monografia jest kolejną prezentacją badań Autora. dotyczących problematyki seksualności człowieka z niepełnosprawnością intelektualną stopnia głębszego. Tym razem dr Remigiusz Kijak. wspierając się koncepcją rozwoju seksualności Martina Seligmana. przedstawił wybrane tematy funkcjonowania seksualnego osób z określonym typem niepełnosprawności.

Badania objęły kilka obszarów. m.in. orientację seksualną. tożsamość płciową. funkcjonowanie seksualne i role płciowe.

Ważnym tematem opisanym w książce jest analiza związku. jaki zachodzi pomiędzy wybranymi zagadnieniami seksualności a cechami środowiska rodzinnego ( stylami wychowawczymi. czy warunkami socjalno-bytowymi rodzin).

5.45: https://woblink.com/ebook/terapia-zajeciowa-rozdzial-2-marta-kadziolka-29248u

Cena:


ISBN

9788380532397: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/hygge-na-szczescie-signe-johansen-28510u

Cena:


Marziale herszt zbójców

Autor: Amy Steedman

Znajdziecie tu opowieści o rycerzach i malarzach. rozbójnikach i zakochanych – historie. które przypomną Wam. że dobro zawsze zatriumfuje nad złem. a ufność i zawierzenie Panu Bogu zostaną hojnie wynagrodzone. Pośród szesnastu historii przeczytacie o: ubogiej dziewczynce. dobrej służce z Lukki. litościwym rycerzu. uczonym prawniku i diable. małej hrabiance. wielkiej miłości Stellante i Bartolo. cesarzowej Flawii i herszcie zbójców. Dzieciątko Jezus i Madonna. pokutujący hrabia. piraci i pustelnicy. zwaśnione florenckie rody. porwani i niewolnicy – wszyscy są tutaj razem z dziećmi. których katolicka wiara. dobre uczynki i miłość czynią cuda.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 14.9


Ostatni pilot myśliwca

Autor: Jerzy Główczewski

Burzliwe dzieje Jerzego Główczewskiego. przedwojennego polskiego inteligenta. ostatniego żyjącego pilota myśliwca. jego rodziny. przyjaciół oraz kolegów składają się na barwną. napiętnowaną dramatami sagę. obejmującą czas od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Wartka. nasycona szczegółem i humorem narracja sprawia. że książkę czyta się jak powieść przygodową.

Książka przypomina między innymi historię polskich pilotów w lotnictwie na Zachodzie. Relacjonuje wydarzenia. które coraz bardziej zacierają się w świadomości Polaków. a tym młodszym są zupełnie nieznane.

Cała nasza współczesność jest wynikiem naszej wspólnej przeszłości. osobistej i zbiorowej. Żyję od ponad pół wieku za granicą. na stałe

22.5: https://woblink.com/ebook/kto-to-widzial-milosz-waligorski-28643u

Cena:jestem z toba, miara odległości, quizy angielskie, joanna wojnicka, sarjusz wolski, hygge na szczęście, gra cieni książka, katarynka prusa, jo nesbo nóż audiobook chomikuj, kardynał mercier, czlowiek nietoperz, gwiazdka z nieba katarzyna michalak, przechytrzyc, matka boża z quito…