Czołgi

Autor: Richard Ogorkiewicz

Jak zmieniały się i doskonaliły czołgi? Zobacz. jak ewoluowały od prymitywnych. dziwacznych z wyglądu czołgów Mark V. poprzez Matildy. a później groźne „Tygrysy” z lat drugiej wojny światowej. aż po świetne współczesne Abramsy M1 – aby wreszcie stać się tym. czym są dzisiaj: głównym elementem zdolnych do samodzielnych działań wojennych zmechanizowanych sił pancernych. 

Autor książki. znany na świecie specjalista od broni pancernej. szczegółowo i fachowo analizuje historię i ewolucję czołgu. od chwili jego powstania przed stu laty po dzień dzisiejszy. Odwołując się do najnowszych badań. opowiada o mało znanych początkach rozwoju czołgów podczas pierwszej wojny światowej. Wnikliwie analizuje fenomen rosnącego znaczenia militarnego czołgów. W latach międzywojennych rozwój sił pancernych postępo

:

Cena:


Początek wszystkiego

Autor: Robyn Schneider

Ezra Faulkner jest gwiazdą swojej szkoły: popularny. przystojny i dobrze zbudowany. Miał nawet zostać królem balu maturalnego. Ale to było zanim… Zanim dziewczyna go zdradziła. auto roztrzaskało mu kolano. jego dobrze zapowiadająca się kariera sportowa legła w gruzach. a przyjaciele zdobyli się jedynie na to. aby wysłać mu do szpitala kartkę z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Cassidy Thorpe to dziewczyna inna niż wszystkie. Zjeździła kawał świata. nocą wykrada się z gitarą na dach internatu. tańczy tak. jakby chwila miała trwać wiecznie. i zna naprawdę dziwne słowa.

Spotkanie tej dwójki jest przypadkowe. ale zmieni ich życie na zawsze. Cassidy wciąga Ezrę do swojego niesamowitego świata. w którym nie ma końców – są tylko nowe początki.

34.9: https://woblink.com/ebook/strach-i-potega-bezpieczenstwo-miedzynarodowe-w-xxi-wieku-wojciech-kostecki-30712u

Cena:wolfenstein 2 the new colossus poradnik, podstawy fizyki halliday tom 3 pdf, poza horyzontem, sylwetka plażowa, osobowosc autorytarna, miłość książka, ewa marynowicz hetka, dowody na istnienie, oskar i pania róża ebook, ostrożnie z miłością pdf, bad boys go to hell, pułapki myslenia, czas przyszły niemiecki ćwiczenia…