Dom na farmie

Autor: Ruth Logan Herne

Po tym. jak bracia Nicka Stafforda wyjechali w pogoni za własnymi pasjami. on pozostał w stanie Waszyngton. pracując na rozległym rodzinnym ranczu. Jednak najcięższą pracą okazuje się dla niego samotne wychowywanie córek. Jako dziecko Nick patrzył na rozpad małżeństwa swoich rodziców i nieudolność wychowawczą ojca – jest więc zdeterminowany. by „pokazać mu. jak to się robi”. Pomimo tego postanowienia w trzy lata po tym. jak porzuciła go żona. nie radzi sobie z kłopotami szkolnymi starszej latorośli. a obie dziewczynki przejawiają problemy emocjonalne. które zmuszają Nicka. by ponownie rozważył swój powzięty w uporze plan.

Życie doktor Elsy Andreas rozpadło się z powodu tragedii. po której porzuciła zawód i praktykę terapeutki rodzinnej i zaszyła się w domu w lesie na obrzeżach Gray’

33: https://woblink.com/ebook/mroczna-polowa-stephen-king-marek-fedyszak-138193u

Cena:


Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących

Autor: Laye Evelyne

Co Ty wiesz o koktajlach?

Dzięki różnorodnym składnikom leczniczym. koktajle z dzikich ziół są pierwszorzędnym środkiem profilaktycznym. Organizm jest chroniony. witalizowany i odżywiony wszystkim. czego potrzebują komórki. Korzyści odnosi nie tylko ciało. Koktajle mają harmonizujące działanie na wszystkich poziomach i wspierają również duchowe i umysłowe samopoczucie. 

Bomba energetyczna dla Ciebie

Dzięki smoothie z dzikich roślin poczujesz się dobrze w swojej skórze. lepiej poradzić sobie ze stresem i będziesz bardziej zrównoważony i świadomy swojej codzienności. Książka zawiera dokładne opisy dzikich ziół. kolorowe zdjęcia. dużo przepisów i kalendarz zbiorów. 

Naturalne. zdrowe. energetyczne.

Wydawnictwo: Studio

Cena:


Niechciany gość

Autor: Shari Lapeña

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller. napisany przez autorkę bestsellerów Para zza ściany i Nieznajoma w domu.

W Catskills panuje zima. a Mitchell’s Inn. hotel ukryty wśród górskich lasów. jest miejscem doskonałym na niczym niezmącony weekendowy wypoczynek albo na romantyczną schadzką. Gdy wokół pogarsza się pogoda. a burza śnieżna powoduje awarię elektryczności oraz uniemożliwia wszelką komunikację ze światem zewnętrznym. gościom nie pozostaje nic innego. jak tylko cierpliwie czekać na możliwość skontaktowania się ze światem za murami budynku.

Tymczasem jednak niespodziewanie ginie jeden z gości Mitchell’s Inn. Śmierć wygląda na efekt wypadku. ale gdy życie traci kolejna osoba. ludzie uwięzieni w hotelu na odludziu zaczynają wpadać w panikę.

W odciętym od świata luksusowym hotelu coś lub ktoś uśmierca jego mieszkańców. zabijając ich w kolejności. której reguł nikt nie jest w stanie odgadnąć. Przerażonym ludziom pozostaje czekać na śmierć lub na cudowne wybawienie. które wydaje się jednak bardzo odległe.

„Udowadniając. że czas biegnie do przodu. ale ludzie się nie zmieniają. Lapena stworzyła doskonałą zagadkę kryminalną. z której dumna byłaby sama mistrzyni Agatha Christie”.

„USA Today„

„Intrygująca akcja. izolacja od świata. zamieć śnieżna i śmierć. która czai się niemal w każdym kącie. Niechcianego gościa czyta się tak samo jak ociekające adrenaliną książki Agathy Christie. Zanim przystąpisz do lektury. odłóż na później wszelkie prace. ponieważ nie oderwiesz się od tej książki. dopóki nie przeczytasz ostatniego zdania”.

Gilly Macmillan. autorka Perfekcyjnej dziewczyny

„Lapena napisała doskonałą powieść kryminalną. emanującą atmosferą znaną z książek Agathy Christie. Czytelnicy. zachwyceni jej poprzednimi powieściami. na pewno nie oderwą się także od tej lektury. Każdy. kto lubi mroczne zagadki kryminalne. przeczyta ją jednym tchem”.

„ Library Journal „

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788365614223: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/tablica-z-macondo-stanislaw-baranczak-139890u

Cena:rytm życia, bosonogi gen, sentymentalna bzdura pdf, assassin creed odyssey poradnik, spadki i darowizny, celibat marcin wójcik, nadwaga definicja, kwiat pustyni pdf, powtórka z geografii gimnazjum pdf, stan oblężenia, oratio, worek judaszów, niezgódka, historie fandomowe, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych, książki ratownictwo medyczne, kortyzol książka, nurty w pedagogice…