Apartament

Autor: S.L. Grey

Przerażający thriller o małżeństwie. którego życie zamienia się w koszmar

Mrożąca krew w żyłach opowieść o rozpadzie małżeństwa w obliczu traumy

Mark. Steph i ich córeczka mieszkają w słonecznym Kapsztadzie. Gdy uzbrojeni napastnicy włamują się do ich domu. rodzina przeżywa traumę. choć fizycznie wychodzą z napadu bez szwanku. Od tej pory nie potrafią już prowadzić normalnego życia. ich codziennością staje się strach.

Kiedy przyjaciółka sugeruje im krótkie wakacje. nie zastanawiają się długo. Przez stronę internetową zajmującą się wymianą domów znajdują urzekające mieszkanie w Paryżu. Mark i Steph nie mogą oprzeć się pragnieniu romantycznej ucieczki od codzienności.

Kiedy przylatują do Paryża. okazuje się. że nic nie jest takie. jak powinno być. Wkrótce stają się świadkami wstrząsającego wydarzenia. Ich małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. gdy Mark pokaże swoje prawdziwe oblicze.

Przerażający horror i thriller psychologiczny w jednym. z mistrzowsko zbudowanym napięciem.

R. L Stine

Porywająca. piekielnie przerażająca książka. Uwaga: paniczny strach prześladuje długo po zakończeniu lektury!

Lauren Beukes. autorka Lśniących dziewczyn.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Gejerel

Autor: Krzysztof Tomasik

Czy Andrzej Wajda zamierzał zrobić film o miłosnej relacji „Zośki” i „Rudego”? Kim był brat „Wampira z Zagłębia” i jaki miał wpływ na przebieg słynnego procesu z lat 70.? Dlaczego tak mało wciąż wiemy o akcji „Hiacynt”? Gdzie są „różowe teczki”? Do czego klucz kryją powieści sensacyjne z serii „Jamnik”?

Krzysztof Tomasik wertuje reportaże. zapomnianą literaturę. akta spraw sądowych. wypowiedzi autorytetów i polityków. pamiętniki i listy. Czas. w którym autor spędził między innymi w archiwum IPNu skutkuje tym. że oddajemy w ręce czytelnika reportaż o PRLu jeszcze pełniejszy i jeszcze bardziej fascynujący.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


ISBN

9788366074590: Wydawnictwo

Zabawna i lekka historia o perypetiach trzech przyjaciółek. które postanawiają zawalczyć o swoje szczęście

Alicja dowiaduje się. że zdradził ją mąż. co przelewa czarę goryczy w jej życiu. Postanawia wrócić do dawnego mieszkania. które wynajmowała za starych czasów z przyjaciółkami. Z czasem dołącza do niej Łucja. która ukrywa się w obawie przed pewnym wpływowym człowiekiem. Wreszcie do starego lokum trafia Rozalia. najbardziej poukładana z całego trio.

Przyjaciółki czują się jak przed laty. kiedy dzieliły ze sobą radości i smutki. Jednak dopada je też proza życia. dlatego wkrótce stawiają przyszłość na szali. Wpadają na pomysł. który wywróci wszystko do góry nogami. Wspólnie zakładają czasopismo i szukają tematu. który zapewni im sukces.

Chociaż mają chwile zwą

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788381192699: Wydawnictwo

Format

10.9: https://woblink.com/ebook/bocko-barbara-rejek-126904u

Cena:


Problemy i aktywność fizyczna osób starszych – studium przypadku

Autor: Monika Salitra

Termin starość odnosi się do osób powyżej 60 roku życia i dzieli na trzy zasadnicze etapy: wiek podeszły. starczy i sędziwy. Jednak często za umowną granicę stawia się przekroczenie wieku emerytalnego obu płci. a więc 65 rok życia. Po przekroczeniu tej granicy w ciele człowieka następuje kumulacja procesów starzenia się organizmu i powolnej degeneracji tkanek. W e-booku na przykładzie pacjentki sprawdzisz. jak systematyczne ćwiczenia jogi mogą wspomóc sprawność osób starszych.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 9.9halliday fizyka pdf, abraham maslow motywacja i osobowość pdf, john krakauer, niewinna krew, lekarze w górach, literatura kobieca, środki wziewne, relacje człowiek natura w literaturze, horrory paranormalne, dziewczyny z danbury pdf, mikroekonomia pdf, bajka o papugach, empatia poradnik dla wrazliwych, znajdźki, uzależnienie od internetu pdf, położnictwo i ginekologia repetytorium bręborowicz pdf, na końcu drogi, darmowe pdf, bal wszystkich świętych scenariusz…