Greckie pejzaże

Autor: Kate Hewitt

Malarka Natalia Di Sione na prośbę dziadka wyrusza w daleką podróż. Musi odzyskać tomik poezji. który ma dla niego wielką wartość. Właścicielem książki jest grecki milioner Angelos Mena. Szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia. że Angelos zatrudnia Natalię jako opiekunkę swojej córki i zabiera na swoją wyspę. Natalia liczy. że znajdzie tam książkę. jednak najpierw musi zdobyć zaufanie nieprzystępnego Angelosa. który coraz bardziej ją fascynuje…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Krupówki warszawskie. Kazania na lato i jesień

Autor: Paweł Krupa

Krupówki warszawskie. Kazania na lato i jesień to trzeci i ostatni tom kaznodziejskiego notatnika. który powstał w oparciu o homilie wygłaszane przez o. Pawła Krupę w dominikańskim kościele na warszawskim Służewie. Msze odprawiane przez ojca w niedziele i święta o godzinie czternastej gromadziły mnóstwo wiernych zasłuchanych w Słowo. Prezentowane kazania. obejmujące liturgicznie drugi okres zwykły. można czytać po kolei lub na wyrywki. można do nich zaglądać jak do komentarza na daną niedzielę czy święto albo potraktować jako rozważania biblijne.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 37.99


Klub w siodle (Tom 1). Mistyk

Autor: Stacy Gregg

1. tom cyklu KLUB W SIODLE

Dla młodych wielbicielek fantastycznych przygód. niezwykłych tajemnic i jazdy konnej

Issie uwielbia konie – a zwłaszcza Mistyka. na którym jeździ w każdej wolnej chwili. Kiedy więc dochodzi do tragedii i ukochany koń ginie. dziewczynka jest zrozpaczona i postanawia już nigdy nie wsiąść na koński grzbiet. Los ma jednak wobec Issie inne plany. Instruktor jazdy konnej powierza jej opiekę nad porzuconą i zaniedbaną Strzałką. Czy Issie da radę okiełznać klacz? Czy uda jej się uratować Strzałkę przed niebezpieczeństwem? Jaką rolę odegra w tym wszystkim Mistyk?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 19.32


9788380838727

Wydawnictwo: Novae Res

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/ariel-znaczy-lew-andrzej-selerowicz-126490u: https://woblink.com/product-publication/download/126490/epub

Cena:


ISBN

9788320055917: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/uraz-kregoslupa-jerzy-kiwerski-126883u

Cena:dmso książka pdf, mr breakfast, sztuka obsługi penisa ebook, atlantydzka zaraza audiobook, jedyne lekarstwo skyrim, do dechy, minione chwile, anna słysz, czytanie książek na telefonie, to jest chemia spis treści, ksiązki mobi, nęcka orzechowski szymura psychologia poznawcza pdf, kwalifikowana pierwsza pomoc, fiszki włoski pdf, daremne, rewolucja godności…