ISBN

9788380170933: Wydawnictwo

Format

37.8: https://woblink.com/ebook/wplyw-modernizacji-i-kryzysu-na-dynamike-zmiany-w-unii-europejskiej-anna-wierzchowska-127722u

Cena:


Ingerid

Autor: Frid Ingulstad

Królewski dwór w Oslo. jesień 1069 roku

Brigida przybyła z królem Olafem Haraldssonem do Norwegii jako jego nałożnica. Olaf zamierza teraz poślubić Ingerid. duńską królewnę. by dzięki temu małżeństwu zagwarantować krajowi pokój. Ingerid. przyzwyczajona do pożądliwych spojrzeń mężczyzn. nie rozumie. dlaczego Olaf się od niej odwraca. Nieszczęśliwa postanawia zdobyć jego miłość. lecz nic nie wie o swej groźnej przeciwniczce. Tymczasem Brigida gotowa jest prosić o pomoc złe moce. byle tylko Ingerid nie urodziła królowi syna z prawego łoża…

O autorce

Frid Ingulstad to jedna z najbardziej popularnych autorek serii książkowych w Norwegii. a ma też w dorobku książki faktograficzne i dla dzieci.

20: https://woblink.com/ebook/zabojstwo-z-urzedu-lilia-lada-128123u

Cena:norbert morciniec, jacek kudła, bramy światłości tom 3 pdf, lars mytting, bridget jones, dziady cz 2 opracowanie, wiedźmin epub, swidrygajłow, wakefield szczepienia, ebooki za darmo do pobrania, phrasal verbs lista pdf, ibuk.pl za darmo, pacyfik i atlantyk, prawo handlowe w pigułce pdf, zakończenie prezentacji po angielsku, korusiewicz…