EPUB.MOBI

133715: 11.99

https://woblink.com/product-publication/download/133715/epub

:

Cena:


ISBN

9788380322820: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/kontener-marek-bienczyk-135262u

Cena:


Ryzyk-fizyk czyli sens niepoważnych eksperymentów naukowych

Autor: Michał Krupiński

Jeśli sądzisz. że fizycy podchodzą do wszystkiego z powagą i zamknięci w sterylnych laboratoriach wyko-nują wyłącznie doświadczenia. które mają rozwiązać największe zagadki ludzko¬ści. to… jesteś w grubym błędzie! Autor tej książki dowodzi. że nawet szacowni badacze. poszukując prawdy. bez wahania wykonują eksperymenty naukowe z pozoru pozbawione sensu. a nawet śmieszne. Choćby takie. które przybliżą nas do odpowiedzi na pytania: Ø Na ile kawałków łamie się spaghetti. lazania i świąteczny opłatek? Ø Jak chodzić po wodzie. nie będąc Jezusem? Ø Jak nie wylać kawy? Ø Dlaczego bąbelki w piwie czasem toną? I chociaż sporo tych doświadczeń prowadzi na manowce. to właśnie takiemu nowatorskiemu podejściu zawdzięczamy postęp w rozumieniu fizycznej rzeczywistości. Ryzyk-fizyk dowodzi tego. opierając się na przykładach. których niezwykłość wynika ze… zwyczajności. Daj się wciągnąć opisom przezabawnych doświadczeń i klarownych wyjaśnień procesów fizycznych. z którymi stykamy się na co dzień. i użyj tej książki jako klucza do barwnego świata samodzielnych odkryć. Zobaczysz. że wszystko wokół stanie się dla ciebie źródłem ekscytujących przeżyć!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9świdryga i midryga, opowiadania o zdradach, suworow kontrola, zdania do tłumaczenia z polskiego na angielski pdf, pszczołokształtne, bruce moen, czeski kurs podstawowy, ebooki, zapiska.pl mp3, polityka arystoteles, sex machine pdf, ksiaze machiavelli, zabójcze ciało, słownik polsko czeski pdf, ksenocyd, stulecie winnych 3, zaginiona pilipiuk, serce z kryształu, deliberacje, wyporzyczyc, rozmówki holenderskie, love rosie 2 czesc, walka klasowa, manipulowac, www.ibuk.pl, iwan krastew, kazusy prawo karne…