Star Force. Tom 8. Szturm

Autor: B.V. Larson

Siły Gwiezdne podejmują wyprawę do Układu Słonecznego. chcąc wyzwolić ludzkość spod okrutnej dyktatury imperatora Crowa. Zanosi się na wojnę domową na wielką skalę. jednak do gry wkraczają Niebiescy. a ich okręt nie przypomina niczego. z czym Riggs i jego ludzie zetknęli się do tej pory. Nowy rodzaj broni stworzyły też Siły Imperialne – niesamowite cyborgi okazują się niezwykle wymagającym przeciwnikiem. Pułkownik Riggs musi podjąć kilka trudnych decyzji. a jego oficerowie często mają odmienne zdanie.

Jak zakończy się ten trójstronny konflikt? Czy Siły Gwiezdne mają szansę przetrwać tę zawieruchę? 

To już ósmy tom bestsellerowej serii B.V. Larsona. zwanego królem Amazona.

Wydawnictwo: Drageus

Cena: 29.79


Wróżka z gwiezdnego pyłu

Autor: Lena Wolska

O sztuce dobrego życia dla najmłodszych

Mała Hania od zawsze marzyła o tym. by zostać wróżką. Wesoła i bystra dziewczynka pragnęła opiekować się innymi. nieść pomoc potrzebującym i sprawiać. by świat stał się lepszym miejscem. Spotkanie z wilkiem Albertem – stuletnim mędrcem i opiekunem lasu. który opowiada jej o Gwiezdnym Pyle – staje się początkiem niezwykłej podróży. Dziewczynka i jej opiekun magicznym sposobem przemieszczają się od Tatr po Morze Bałtyckie. a w każdym z miejsc czeka na nich nowy nauczyciel… Ich nauki mówią o tym. jak dobrze żyć. dostrzegać piękno. znaleźć w sobie siłę i ufność w to. co przyniesie los. Czy Hania je zrozumie i podąży za radami Magów? Czy odkryje źródło i tajemnicę Gwiezdnego Pyłu? Podróż w głąb siebie nie zawsz

:

Cena:


ISBN

9788324167999: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/obsada-danielle-steel-joanna-nalecz-ewa-ratajczyk-129120u

Cena:


Męczennica na tronie

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Książka opowiada historię życia Ludwika XV. króla Francji. jego żony Marii oraz całej rodziny królewskiej.

Jego ojcem był Ludwik – Mały Delfin. a matką Maria Adelajda Sabaudzka. Pierwsze osiem lat rządy regencyjne sprawował książę Filip II Burbon-Orleański. Za pełnoletniego Ludwik XV uznany został już w wieku 13 lat i wtedy też objął bezpośrednie rządy. Mając lat 15 poślubił starszą o 7 lat córkę króla polskiego Stanisława Leszczyńskiego – Marię. Stanisław Leszczyński przebywał wówczas we Francji. po ucieczce z Polski przed powracającym na tron Augustem II Wettinem.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 14.9zakazany owoc pdf, auschwitz książka, proces pielęgnowania położnicy po cięciu cesarskim, sapkowski boży bojownicy, jan burzyński, ashley poston, księga judaizmu, mowa ciała ksiazka, przemiany społeczne, emily chang, charlie i fabryka czekolady sprawdzian z tresci lektury, mickiewicz dziady cz 3, jama sienkiewicza, dorożkarstwo warszawskie w xix wieku, jak czytać wiedźmina kolejność, dynastia miziołków pdf free, percy jackson audiobook, samorząd terytorialny bogdan dolnicki, danuta kopeć, długi łukowaty skok konia, zaśpiewaj mi, fizjologia podręcznik…