Moi znajomi

Autor: Maria Konopnicka

Jeden z pierwszych zbiorów nowel Konopnickiej. Zawiera następujące utwory:

– Martwa natura

– Urbanowa

– Morze

– Ksawery

– W starym młynie

– Moja cioteczka

– W winiarskim forcie

– Józik Srokacz

– Maryśka

– Lalki moich dzieci

– Banasiowa

– Anusia

– Z cmentarzy

Wydanie II.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788375616897: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/grundwortschatz-recht-niemiecki-dla-prawnikow-malgorzata-grabowska-monika-sychowska-piotrkowicz-133369u

Cena: Monika Sychowska-Piotrkowicz


Kruso

Autor: Seiler Lutz

Robinson Crusoe ponad 300 lat później. z niemieckim akcentem oraz w rzeczywistości bliższej nam zarówno geograficznie. jak i historycznie. to debiutancka powieść utytułowanego poety Lutza Seilera.

 Czytając Kruso. nie wyrusza się w podróż na bezludną wyspę. Razem z głównym bohaterem. Edem. docieramy do Hiddensse położonej na morzu zdecydowanie zimniejszym niż karaibskie. Bałtycki kurort. rozsławiony przez artystów jako najbardziej magiczne ze wszystkich niemieckich kąpielisk. staje się miejscem. w którym rozgrywają się przełomowe wydarzenia w życiu Eda. Seiler nieprzypadkowo wybiera mityczną „oazę wolności NRD”. aby ukazać w niej przygody zatrudnionych w zmywalni U Klausnera – jako pracownik sezonowy spędził tam lato 1989 roku i od tego momentu uznaje ją za najp

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3nowe książki fantasy, zapach smierci, międzynarodowy system finansowy, stanisław flejterski, albert einstein bóg a nauka, zdradziecka królowa pdf, selfizm, pedagogika podręcznik akademicki, poradnik shadow of the tomb raider, kardynał mercier, prawo cywilne część ogólna pdf, zagadka błękitnego ekspresu, sprawdzian z języka polskiego klasa 2 szkoła podstawowa, psychologia rozwoju człowieka, cejrowski audiobook, dariusz walusiak…