https://woblink.com/product-publication/download/133710/epub

1:

:

Cena:


Intrygi

Autor: Mercedes Lackey

Wspaniałe połączenie klasycznego fantasy z opowieścią o dojrzewaniu

Trzynastoletni Mags od ponad roku szkoli się na Herolda. Podobnie jak wszyscy Heroldowie. Mags dowiaduje się. że posiada specjalny talent – Dar Telepatii. Jednakże życie na dworze niepozbawione jest problemów. Kiedy chłopiec zostaje rozpoznany przez tajnych cudzoziemskich wysłanników. których cel jest nieznany. sam staje się podejrzanym. Kim są jego rodzice – i kim jest on sam? Czy Mags zdoła rozwiązać zagadkę swego pochodzenia oraz związku z tajemniczymi szpiegami i jednocześnie udowodnić swą lojalność. nim król i dwór uznają go za zdrajcę? Jasnowidzący mają wizję Króla we krwi. a wszystkie znaki wskazują na to. iż w sprawę będzie zamieszany Mags! Chłopiec zdobywa wreszcie pewne informacje na temat swych rodziców. Jak się okazuje. jego przypuszczenia dotyczące ojca i matki nie pokrywają się z rzeczywistością. A starzy wrogowie nie mają zamiaru rezygnować…

„Ekscytująca lektura! Mags jest niezwykle wiarygodnie skonstruowanym bohaterem. stającym przed wieloma wyzwaniami. którego polubią wszyscy starzy i nowi fani twórczości Mercedes Lackey’.

„RT Book Review”

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 31


Apokryf Juliana

Autor: Bernaś Krzysztof

Koniec września 2014 roku. Warszawa. Trójkąt pomiędzy Pałacem Kultury i Nauki. Rondem Wiatraczna i praskim zoo. Odległa galaktyka miliardy lat temu. zanim w pewnym układzie planetarnym na skraju Drogi Mlecznej utworzyła się Ziemia i powstało na niej życie spokrewnione z tym. które zakończyła i tragicznie rozdzieliła katastrofa z odległej przeszłości.

Na Ziemię przeniknęli już… ONI…

Życie Juliana Żeniewskiego. młodego aspirującego pisarza. niespełnionego koszykarza i studenta warszawskiej uczelni. traci sens. po tym jak rzuca go dziewczyna. Wszystko się zmienia. gdy poznaje egzotyczną i tajemniczą studentkę aktorstwa z dalekiego kraju – Ajin. Choć pochodzą z zupełnie innych światów. łączą ich wspólne traumy i bolesna przeszłość. Przeżywają szalony romans

https://woblink.com/product-publication/download/133345/epub: 1

Cena:wiedźminkołaj, oszukana stachula, goebbels apostoł diabła, chinskie bajki, 365 dni książka chomikuj, mordwa, fizjoterapia po angielsku, ewa barańska, dusza człowiek, nie milosc, pawlikowska nauka angielskiego, polska rodzina, łukasz kiełbasa, minecraft poradniki, mechanika ogólna pdf…