Dziewczę ze Słonecznego Wzgórza

Autor: Björnstjerne Björnson

Skandynawski romans w wyidealizowanej przez mieszkańców osadzie zwanej Słonecznym Wzgórzem. Jednak życie głównych bohaterów w Słonecznym Wzgórzu i ich miłość nie są wcale usłane różami. Tagi: po polsku. polskie książki. klasyka skandynawska. skandynawia. dania. literatura skandynawska. autor skandynawski.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


O siedmiu krasnoludkach i sierotce Marysi

Autor: Maria Konopnicka

Polska baśń literacka autorstwa Marii Konopnickiej opublikowana po raz pierwszy w 1896 roku. Bohaterami baśni jest gromada krasnoludków. którymi rządzi król Błystek. Krasnoludki. które zimę spędziły pod ziemią. wychodzą wiosną na powierzchnie i spotykają ludzi. Pomagają ubogiej gęsiarce. sierotce Marysi. odnaleźć jej zagubione gąski. Udaje im się też wyciągnąć rodzinę ubogiego chłopa Skrobka z biedy. Jesienią powracają znowu pod ziemię. (Wikipedia) Tagi: po polsku. polskie. bajka. baśn. krasnoludki. dla dzieci.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


Legendy Wenecji

Autor: Trish Morey

Milioner Raoul del Arco obiecuje swemu umierającemu mentorowi poślubić jego wnuczkę. Gabriellę. Tylko tak uratuje ją przed małżeństwem z człowiekiem. który udaje miłość. lecz czyha jedynie na jej majątek. Gabriella zakochuje się w Raoulu i z radością go poślubia. Niestety. coraz więcej zachowań Raoula budzi jej niepokój. Wątpliwości nasilają się. gdy z pięknej Wenecji. zaraz po ślubie. Raoul zabiera Gabriellę do swego mrocznego zamku w Hiszpanii…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788379001064: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/dziesiec-przykazan-amelii-anna-skrzyniarz-8624u

Cena:


Słynne agentki. Kobiety w służbie wywiadów

Autor: Przemysław Słowiński

Barwny korowód kobiet. które zasłynęły dzięki swojej działalności wywiadowczej. Są wśród nich agentki. które zajmowały się szpiegostwem z pobudek patriotycznych. jak Elżbieta Zawacka lub Noor Inayat Khan. ale i takie. które stały się narzędziem uprawiających politykę mężczyzn. Jedne szukały przygody. jak Elsbeth Schragmüller czy Coco Chanel. inne łatwej drogi do fortuny. jak Karolina Rzewuska (Sobańska). jeszcze inne zemsty. jak Violette Szabo czy Izabella Horodecka. Sprawdzoną metodą zdobywania tajnych informacji był seks. o czym doskonale wiedzieli agenci wszystkich wywiadów świata. Jednak sylwetki kobiet-szpiegów są dużo bardziej złożone i intrygujące. Historia wywiadu i kontrwywiadu pełna jest pań podejmujących niebezpieczne zadania i ryzykujących ży

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Tischner o Polsce. Minibook

Autor: Ks. Józef Tischner

Czy kot może upilnować myszy? Jaki prawa ma naród? Czy Polacy odnajudją w sobie ‚chochoła sarmackiej melancholii’? Minibook z tekstami ks. Józefa Tischnera o charakterze narodowym Polaków. Przychody ze sprzedaży minibooków zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika ‚Znak’.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Najlepsze opowiadania grozy

Autor: Edgar Allan Poe

Wybór najlepszych opowiadań mistrza klasyki grozy. Tagi: po polsku. polskie książki. opowiadania grozy. horror. opowieści nadzwyczajne

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788377883266: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/samo-sedno-rodzicielstwo-bliskosci-jak-zbudowac-wiez-z-dz

Cena: 26.99


Związek doskonały

Autor: Day Leclaire

Justice St. John. słynny naukowiec. uważa. że najważniejszą rzeczą w życiu człowieka jest udane małżeństwo. Planuje je w sposób perfekcyjny. Tworzy program komputerowy. który umożliwi mu znalezienie idealnej partnerki. Spędza upojną noc z Daisy Marcellus. lecz mimo to odrzuca ją jako kandydatkę na żonę i zaczyna poszukiwania od początku. Daisy jednak jest uparta. Zakochała się w nim i postanawia go odnaleźć…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99lego piraci lata 90, o miłości wroga, marta wójcicka, malcolm xd emigracja, kreolki, zadania logopedy, czwarta rewolucja przemysłowa pdf, zarażać, marta i ufoludek, do wszystkich chłopców zawsze i na zawsze, flaga państwa islamskiego, wege dieta roślinna w praktyce, pełna moc możliwości pdf, pilipiuk upiór w ruderze, ja i mój uczeń pracujemy aktywnie, grzechot, kandyd woltera, kocha lubi szanuje online, wenancjusz domagała, mity greckie audiobook, immanuela kanta, czerep rubaszny…