ISBN

9788394750916: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/sepagraw-piotr-remik-32033u

Cena:


La Reine Margot

Autor: Alexandre Dumas

Gloire à Dieu. gloire à la France! En cet heureux jour de la Saint-Barthélemy Marguerite de Valois. qui est la soeur de sa Majesté Charles IX. a épousé en justes noces Henri de Navarre. qui est prince des huguenots français. Alors. est-ce que les batailles entre catholiques et protestants viennent de prendre fin? C’est l’heure est aux réjouissances. à la fraternisation. au bon vin coulant à flots dans les auberges de la capitale! Mais quelques sombres événements dans les rues de Paris…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788380644076: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/dagome

Cena:


ISBN

9788365743664: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

Cena:


Latopisiec Litwy i Kronika Ruska

Autor: Ignacy Daniłowicz

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ignacy Daniłowicz (1788-1843) – historyk i prawoznawca. Syn Mikołaja. księdza unickiego. i Domiceli z Michniewiczów. Wychowywany przez stryja Michała. wybitnego pedagoga pijarskiego. kształcił się już od roku 1797 w łomżyńskiej szkole pijarów. a od roku 1807 w gimnazjum pruskim w Białymstoku. Trzy lata później (1810) rozpoczął studia na wydziale moralno-politycznym Cesarskiego Uniwersytetu Wileńskiego. ukończył je z tytułem magistra praw. W roku 1812 był sekretarzem francuskiego gubernatora Białegostoku. W roku 1814 wykładał w Wilnie prawo krajowe. Pod wpływem J. W. Bandtkiego. I. Ołdakowskiego i J. Lelewela zainteresował się

10: https://woblink.com/ebook/lud-wesolkow-w-dawnej-polsce-leonard-lepszy-32139u

Cena:obraz świata, enneagram a typy osobowości chomikuj, bankructwo małego dżeka, czuchnowski, miłość zimową porą, mariusz olech, i buk, wotum nieufności mroz, syberia 1 poradnik, kampanie wyborcze, świat książki kalisz, heroes 7 poradnik, przemilczane, meandry miłosci, współczuję, arkusz fmea, mit o orfeuszu i eurydyce audiobook, aleksandra szymczyk, drzwi do percepcji, karolina janiszewska…