Studio Astropsychologii

Format: EPUB.MOBI

19.1

1:

Cena:


Jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz

Autor: Anthony Iannarino

Wbrew temu. co twierdzą ludzie. którzy osiągają słabe wyniki. sukces w sprzedaży nie jest wynikiem pomyślnych okoliczności. Można go osiągnąć bez względu na rynek. produkt. firmę czy konkurencję. Wszystko zależy od człowieka – od sprzedawcy.

Niniejsza książka nie przypomina żadnego innego podręcznika sprzedaży.

NIE jest oparta na wynikach szeroko zakrojonych. kosztownych badań przeprowadzonych przez globalną firmę doradczą.

NIE jest poświęcona procedurom i metodologiom sprzedaży. mimo że pozycje zawierające informacje o nich są niezwykle przydatne.

NIE opisuje też doświadczeń i przygód autora w świecie sprzedaży (choć znajdziesz na jej kartach kilka krótkich anegdot).

Jest w niej jednak mowa o TOBIE – o sposobie

:

Cena:


ISBN

9788381192606: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/blizny-krzysztof-piotr-labenda-137834u

Cena:barbara krauz mozer, zaproszenie jak napisac, janusz stańczyk, zwarcia w systemach elektroenergetycznych pdf, damian bąbol, zwiazki heterocykliczne, amnesia mroczny obłęd poradnik, bezpłatne ebooki, archiwum stiega larssona, dallas ’63, jak dobrze pisać, czarna madonna, ile trzeba zjeść czekolady żeby dostać nobla, opowiadania erotyczne pl…